Hastane odasında çiğ köfte partisi olayında, hastane çalışanlarına destek geldi

Sungurlu Devlet Hastanesi odasında geçtiğimiz günlerde hasta yakınları tarafından çekilen çiğ köfte videosunun yerel ve ulusal basında yayınlanmasının ardından çalışanlara soruşturma açılması nedeniyle MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin ve Belediye Bakan Adayı Şaban Köyhanoğlu, hastaneye giderek çalışanlara destek olup, sahip çıktılar.

Güncel 17.02.2019, 17:03 17.02.2019, 17:03
Hastane odasında çiğ köfte partisi olayında, hastane çalışanlarına destek geldi

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ve Belediye Bakan Adayı Şaban Köyhanoğlu, devlet hastanesine giderek Hastane Müdürü Ahmet Gökhan Karapapak ve güvenlik görevlilerini ziyaret ettiler.

TIKLAYIN

Şahin ve Köyhanoğlu, yaptıkları ortak açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde hastanede hasta yakınlarının hasta odasında yaptıkları çiğ köfte videosunun yerel ve ulusal kanalda paylaşılması neticesinde hastanemiz güvenlik görevlileri ve sorumlu personele soruşturma açıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bu nedenle Hastanemiz Müdürü Ahmet Gökhan Karapapak ve güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Yaşanan talihsiz hadiseden dolayı üzüntümüzü dile getirerek, hastanemiz personelinin bu konuda destekçisi ve her şartta yanlarında olduğumuzu ve konunun takipçisi olacağımızı belirttik.

Ayrıca şunu da gayet net biliyoruz ki hasta ablamız talihsiz olaydan dolayı büyük üzüntü duymaktadır. Kendisi hastane personelimizi kasıtlı olarak zor durumda bırakacak biri kesinlikle değildir. Yakın zamanda sosyal medyada videoları paylaşılan ablamızı da ziyaret ederek misafiri olacağız” dediler.

Habere Konu Video:

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?