Hastalar tahliye ediliyor! Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum Hastanesinde Kimyasal Döküldü!

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Formaldehit kimyasal maddenin (zehirli yanıcı madde) hastane koridorlarına dikkatsizlik sonucu dökülmesi sonucu tüm hastalar tahliye edilmeye başlandı. Hastane çalışanlarının da can havliyle kendilerini dışarı attıkları, şuan hastanede kaos durumu hakim olduğu gelen bilgiler arasında.

saglikpersonelihaber.net
Hastalar tahliye ediliyor! Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum Hastanesinde Kimyasal Döküldü!

Mobil Uygulamamızı indirerek sağlık personeli haberlerini telefonunuzdan takip edebilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde öğlene doğru yaşanan kimyasal madde dökülmesi sonucu yaşanan kaos halen devam ediyor. Kimyasal maddenin dikkatsizlik sonucu hastane koridorlarına döküldüğü, yayılan koku ile beraber tüm hasta ve personellerin can havliyle kendilerini dışarı attıkları, yatan hastalarında tahliye işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Hastaneye AFAD ekiplerinin ACİL koduyla çağrıldığı, çağrı üzerine ekiplerin hastaneye gelerek olaya müdahale ettiği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

Whatsapp Haber İhbar hattimiz: 0530 557 83 93 ve saglikpersonelihaber.net@gmail.com mail adresimize ulaşan fotoğraflar;

TIKLAYIN

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesin Başhekimi Prof. Dr. Özlem Moraloğlu Tekin (Soldan ikinci) , Cengiz ÖNÜR (Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü- Sağdan ikinci) ve Hastane Birim Müdürleri

Hastane yönetiminin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor..

SAĞLIK BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPTI

19 PERSONEL GAZDAN ETKİLENDİ

Gazdan etkilenen kişilere hızla müdahale edilerek 112 ambulanslarıyla diğer hastanelere sevk işlemleri gerçekleşmiştir. Nakledilen personelimizin sağlık durumları iyidir. Laboratuvar ile aynı katta bulunan Acil Servis tedbiren boşaltılmıştır. Acil servise kısa süre içinde tekrar hasta alımına başlanacaktır. Olay ile ilgili Ankara İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından inceleme başlatılmıştır. Bilgilerinize saygıyla sunulur.

Not: Yeni bilgiler geldikçe haberimizi güncellemeye devam edeceğiz.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 15:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER