Halk Eczaneleri İle Son Kullanma Tarihi Dolmuş İlaçları Vatandaşa Bedava Dağıtacak Belediye Başkan Adayı Çıktı!

Evet, haber başlığını yanlış okumadınız. İstanbul Çekmeköy'de Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım, yaptığı mahalle mitinginde ilginç olduğu kadar dehşete düşüren bir vaade imza attı. Vatandaşlara seslenen Seyfettin Yıldırım,kuracağı halk eczaneleri ile vatandaştan toplayacağı son kullanma tarihi dolmuş ilaçları, üstelik bedava olarak (!) yine vatandaşa dağıtacağı vaadinde bulundu.

CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım, izleyenleri şaşkına çeviren bir vaatte bulundu. Yıldırım, "Vatandaşın kullanmadığı tarihi geçmiş ilaçları toplayacağız, ihtiyaç sahipleri insanlarımıza ücretsiz vermiş olacağız" dedi.

SEÇİMİ KAYBETTİ

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde CHP'nin adayı olan ve yaptığı açıklamalayla son kullanma tarihi dolmuş ilaçları ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız diyerek tepki çeken Seyfettin Yıldırım, seçimi kaybetti.

TIKLAYIN

Kendi ağzından Seyfettin Yıldırım Kimdir?

Ben Seyfettin Yıldırım.

Bakkal Cafer’in oğlu. 

Mesudiye’de doğdum, Ankara’da büyüdüm. Rahmetli Babam, seyyar satıcılıkla ailemizi geçindirmekte zorlanınca Ankara’nın yolunu tuttu mecburen. Orada küçük bir bakkal dükkanı açtı. İlk, orta ve lise yıllarında babamın o küçük Bakkalında çıraklık yaptım. 7 yaşından beri esnafım aslında. Yüksek tahsil için İstanbul’a gelince de, harçlığımı çıkarmak için kağıt da topladım, ayakkabı boyacılığı da yaptım. 
İlk elini tuttuğum, gözlerine aşkla baktığım kızla evlendim. Bana 3 hayırlı evlat verdi. Allaha çok şükür hepsi okudu, iyi tahsil gördü. 
30 yıl önce Çekmeköy’le tanıştım. O zaman aşık oldum buraya. 15 yıldır da burada esnafım. Onun için esnafı en iyi ben anlarım diyorum.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 21:20

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER