Genel Müdür Korkut'tan ATT'lere Lisans tamamlama Müjdesi

Bir programda ATT'lerle bir araya gelen Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr.Semih KORKUT ATT'lere müjde verdi. Semih Korkut, ATT'lerin lisans tamamlaması konusunda önemli bir müjdeyi kendilerine vermekten büyük sevinç yaşadığını söyledi.

Güncel 26.03.2019, 13:47 26.03.2019, 14:08
Genel Müdür Korkut'tan ATT'lere Lisans tamamlama Müjdesi

TIKLAYIN

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr.Semih KORKUT yaptığı konuşmada ATT'lere müjde verdi. KORKUT ATT'lerin lisans tamamlaması konusund üniversitelerle konuştuklarını personelin lisans tamamlaması için uğraştıklarını söyledi.

22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 6.sı düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri programında konuşan Genel Müdür Semih Korkut, ATT'lerin lisans tamamlaması konusund üniversitelerle konuştuklarını personelin lisans tamamlaması için uğraştıklarını söyledi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?