Gece Oldu, İl Sağlık Müdürü Yeniden Atandı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünde devir teslim töreni gerçekleşti. Daha önce ataması yapılıp, sabahında geri alınan Doçent Dr. Musluhittin Emre Erkuş göreve başladı.

Gece Oldu, İl Sağlık Müdürü Yeniden Atandı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak görev yapan Op.Dr.Himmet Durgut dün görevden alınarak yerine Musluhittin Emre Erkuş atanmıştı, bu sabah ise Erkuş'un ataması durdurulmuştu bugün tekrar akşam saatlerinde atanması durdurulan Erkuş Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne atandı.

YILAN HİKAYESİNE DÖNEN ATAMAYLA İLGİLİ DİĞER HABERLER:

 Vatandaşın İl Sağlık Müdürü Tepkisi! Hemşerimiz olsun destek çıkalım 

Gece Ataması Yapıldı, Sabah Görevden Alındı

İl Sağlık Müdürlüğüne Erkuş Atandı

TIKLAYIN

M.Emre Erkuş Kimdir!

M.Emre Erkuş 1979 yılında Ankarada doğdu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini dereceyle bitirdi. 2011 yılında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine Mecburi Hizmetini yerine getirmek için Kardiyoloji uzmanı olarak atandı. 2013 yılında mecburi hizmetini bitirdikten bir süre sonra Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında Yrd.Doçent, 2017 yılında Doçent olan Dr. Emre ERKUŞ, 2016-2018 arasında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcılığı ve 2017-2018 arasında Şanlıurfa Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi başhekimliği görevi yapmıştır. Şanlıurfada bulunduğu 2011 yılından beri hem yerel hem de ulusal sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve üye olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

2013 yılında Şanlıurfa Tabip Odası tarafından "Hasta ve Yakınlarıyla En İyi İletişim Ödülü"ne layık görülen Erkuş, üst düzey akademik İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

KAYNAK: URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 17:38

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER