FETÖ Operasyonunda Doktor Adliyeye Sevk Edildi

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan aralarında doktor da bulunan 10 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevki gerçekleştirildi. FETÖ'ye yardımcı oldukları bilinen dernek ve sendikalara üye oldukları, Bank Aysa'da fetö'ye destek amacıyla hesaplarının olduğu, terör örgütüne arka çıkan iş yerlerinde SGK kayıtlarının bulunduğu gerekçesiyle 1'i saha da aktif olarak görevli doktor, ve esnaflarında yer aldığı 10 zanlı gözaltına işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

FETÖ Operasyonunda Doktor Adliyeye Sevk Edildi

Samsun'da  FETÖ operasyonunda gözaltına alınan aralarında doktor da bulunan 10 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevki gerçekleştirildi. FETÖ'ye yardımcı oldukları bilinen dernek ve sendikalara üye oldukları, Bank Aysa'da fetö'ye destek amacıyla hesaplarının olduğu, terör örgütüne arka çıkan iş yerlerinde SGK kayıtlarının bulunduğu gerekçesiyle 1'i saha da aktif olarak görevli doktor, ve esnaflarında yer aldığı 10 zanlı gözaltına işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

TIKLAYIN

Gözaltına alınan 10 şahıstan 5'i perşembe ve cuma günü adliyeye sevk edilerek adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sorgusu tamamlanan 5 şüpheli de Samsun Adliyesine sevk edildi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 17:10

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER