Doktor Hastayı Dövdü İddiası! "Eşimin boğazına sarıldı, kolunu ters büktü"

Kemoterapi tedavisi gören Çetin Koyuncu, ‘port katater’in çıkarılması, dikişlerinin alınması ve kontrol için Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti.

Doktor Hastayı Dövdü İddiası! "Eşimin boğazına sarıldı, kolunu ters büktü"
banner71

Ama burada randevusu olmadığı gerekçesiyle Dr. M.Y. ile tartıştı. Doktorun kendisini ve eşini darp ettiğini iddia eden Koyuncu ve Dr. Y. karakola giderek birbirlerinden şikâyetçi oldu. Hastane görevlileri, iddiaları sormak için aradığımız Dr. Y.’nun 9 günlük bayram tatiline çıktığını bildirdi.

TIKLAYIN

Yaşadıklarını sosyal medyadan duyuran kanser hastası Koyuncu’nun eşi Funda Koyuncu şu iddialarda bulundu: “30 Mayıs’ta Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kontrol için gittik. Dr. Murat Yaşaroğlu’na durumu anlattım ama o bize randevumuz olmadığı için kontrol edemeyeceğini söyledi.

Eşimin çok ağrı çektiğini söyleyerek yardımcı olmasını istedim. Hatta kendi doktorumuzun yönlendirdiğini anlattım. Bunun üzerine bilgisayar ekranına vurarak ‘çık dışarı’ diye bağırdı. Masasına ellerimi vurarak insanlığını kaybedip kaybetmediğini sordum.

Masasından kalkıp bana doğru geldi, el hareketi yaparak ve bağırarak bana doğru hamle yaptı, tekerlekli sandalyede eşim müdahale etmeye çalışınca boğazına sarıldı, kolunu ters olarak büktü. Güvenlik gelince bizi dışarıya çıkardılar. Biz kendisinden şikâyetçi olduk, o da bizden olmuş.”

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 23:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER