Devlet Hastanesinin bahçesinde hasta yakınlarına sahurda çorba ikramı yapıldı

Belediye ve hayırsever işadamı ortaklığında maliyeti karşılanacak olan ve 30 gün süreyle faaliye gösterecek etkinlikle, 800 yatak kapasiteli Eyyübiye'de bulunan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bahçesinde hasta yakınlarına sahurda çorba ikramı yapılacak.

Devlet Hastanesinin bahçesinde hasta yakınlarına sahurda çorba ikramı yapıldı
banner71

Belediye ve hayırsever işadamı ortaklığında maliyeti karşılanacak olan ve 30 gün süreyle faaliye gösterecek etkinlikle, 800 yatak kapasiteli Eyyübiye'de bulunan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesininbahçesinde hasta yakınlarına sahurda çorba ikramı yapılacak.

İsminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir işadamı ile Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi işbirliğiyle, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bahçesinde vatandaşlara sahurda sıcak çorba ikramında bulunacak.

TIKLAYIN

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, "Bu geceden itibaren de ilçe sınırlarımız içinde olan 800 yataklı Devlet Hastanesinde hasta ve hasta yakınlarının çorba ikramından faydalanması için bir organizasyon düzenledik. İsminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir işadamımızla birlikte organize ettik. Kendilerine de şükranlarımı iletiyorum." dedi. 

Sahurda Hasta Yakınlarına Çorba İkramı Yapıldı

Eyyübiye 800 yataklı Devlet Hastanesinin bahçesinde hasta yakınlarına sahurda çorba ikramında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER