Cumhurbaşkanına Seslenen Doktor:'hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı, 2000 bin odalı sarayı olur?' sorusunu yöneltti

Sosyal Medya Hesabı instagram aracılığıyla Cumhurbaşkanı Reep Tayyip Erdoğan'a seslenen dr.tuna_belgin_, "Sn .Cumhurbaşkanım , merakımı bağışlayın.." diye başladığı paylaşımında, "Siz bu millete hizmet etmek amacı ile geldiniz, peki hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı , 2000 bin odalı sarayı olur ?" sorusunu sordu.

Güncel 25.03.2019, 18:09 25.03.2019, 18:21
Cumhurbaşkanına Seslenen Doktor:'hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı, 2000 bin odalı sarayı olur?' sorusunu yöneltti

dr.tuna_belgin_ hesabından yapılan paylaşımı aynen aktarıyoruz;

Sn .Cumhurbaşkanım , merakımı bağışlayın .Gazete manşetlerine bakıyorum, TV kanallarını dolaşıyorum, neden bu kadar öfkelisiniz ? Neden bu kadar kızgınsınız ?

Neden sürekli vatandaşınızı sevip , bağrınıza basmak yerine , AKP ye oy vermeyenleri , ötekileştirip , onlara karşı rencide edici , talihsiz bir takım sıfatlarla değerlendirme peşindesiniz ?

TIKLAYIN

Bizim sizi sevmemiz için emin olun , öncelikle ayrımsız sizin bizi sevmeniz gerekiyor.Siz bu millete hizmet etmek amacı ile geldiniz, peki hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı , 2000 bin odalı sarayı olur ?

Gerçekten anlamakta zorlandığımız için soruyoruz.Kötü bir niyetimiz yok.Vatandaş aç , vatandaş borç içinde , doğalgaz parasını ödeyemeyen annenin donrak ölen küçüçük masum bebeği , sizin de içinizi sızlatmıyor mu ? diyerek paylaşımda bulundu.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?