Cumhurbaşkanına Seslenen Doktor:'hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı, 2000 bin odalı sarayı olur?' sorusunu yöneltti

Sosyal Medya Hesabı instagram aracılığıyla Cumhurbaşkanı Reep Tayyip Erdoğan'a seslenen dr.tuna_belgin_, "Sn .Cumhurbaşkanım , merakımı bağışlayın.." diye başladığı paylaşımında, "Siz bu millete hizmet etmek amacı ile geldiniz, peki hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı , 2000 bin odalı sarayı olur ?" sorusunu sordu.

Cumhurbaşkanına Seslenen Doktor:'hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı, 2000 bin odalı sarayı olur?' sorusunu yöneltti

dr.tuna_belgin_ hesabından yapılan paylaşımı aynen aktarıyoruz;

Sn .Cumhurbaşkanım , merakımı bağışlayın .Gazete manşetlerine bakıyorum, TV kanallarını dolaşıyorum, neden bu kadar öfkelisiniz ? Neden bu kadar kızgınsınız ?

Neden sürekli vatandaşınızı sevip , bağrınıza basmak yerine , AKP ye oy vermeyenleri , ötekileştirip , onlara karşı rencide edici , talihsiz bir takım sıfatlarla değerlendirme peşindesiniz ?

TIKLAYIN

Bizim sizi sevmemiz için emin olun , öncelikle ayrımsız sizin bizi sevmeniz gerekiyor.Siz bu millete hizmet etmek amacı ile geldiniz, peki hizmet için gelenlerin , neden 200 küsür arabası , 13 uçağı , 2000 bin odalı sarayı olur ?

Gerçekten anlamakta zorlandığımız için soruyoruz.Kötü bir niyetimiz yok.Vatandaş aç , vatandaş borç içinde , doğalgaz parasını ödeyemeyen annenin donrak ölen küçüçük masum bebeği , sizin de içinizi sızlatmıyor mu ? diyerek paylaşımda bulundu.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 18:21

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER