'Çiftlik Bank' Tosuncuk Mehmet Aydın Öldü!

Kurduğu Çiftlik Bank uygulamasıyla birçok kişiyi dolandıran "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'ın Kiev'de saklandığı otelde polis baskını sırasında 27. kattan aşağıya kendini atarak intihar ettiği iddiası gündem oldu.

Güncel 15.12.2019, 18:09 16.12.2019, 01:35 Güler Sağlam
'Çiftlik Bank' Tosuncuk Mehmet Aydın Öldü!

Dünyanın dolandırıcılık tarihinde aynı anda en fazla kişiyi dolandıran kişisi ve aynı zamanda da en genç dolandırıcısı olan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de polis baskını sırasında otelin 27. katının penceresinden düşerek hayatını kaybetti.

'Çiftlik Bank' dolandırıcısı Mehmet Aydın ile ilgili sosyal medyada paylaşılan bu haberin ardından Türkiye bu olayı konuşmaya başladı. 

TIKLAYIN

Mehmet Aydın intihar mı etti yoksa kaza ile mi öldü soruları henüz yanıt bulmadı ancak bu haberlerin ortaya çıkmasına neden olan bir sosyal medya paylaşımı. Henüz resmi makamlardan herhangi bir açıklama gelmedi. 'Mehmet Aydın öldü mü?' sorusu da sosyal medyada en çok cevabı aranılan soru oldu.

Türkiye'nin Çiftlik Bank olayıyla binlerce insanı dolandırmasıyla tanıdığı 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. 'Mehmet Aydın öldü mü?' sorusu da sosyal medyada en çok cevabı aranılan soru oldu.

Birkaç yıldır tüm Türkiye'nin konuştuğu dolandırıcılık vakasının merkezinde bulunan Mehmet Aydın, Türkiye'den kaçarak Uruguay'a gittikten sonra gözlerden kaybolmuştu. Tosuncuk, bindiği lüks arabalar, yatlar ve evler ile sık sık tartışma konusu olurken hakkında Interpol aracılığı ile arama bülteni çıkarılmıştı.

Tosuncuk Mehmet Aydın öldü mü?
Aydın'ın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de saklandığı otele polisin baskın düzenlediği ve kendini 27. kattan aşağıya atarak intihar ettiği sosyal medyada konuşulan konuların en başında yer aldı. Sosyal medya bu olayı konuşmaya devam ederken henüz resmi makamlardan bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?