Çatlak Kiriş ve Kolonlar Aile Sağlığı Merkezini Tehdit Ediyor! - Video

Valilik binasının hemen arka kısmında bulunan Hoca Paşa Caddesi Ebussuut Caddesindeki kiralanarak kullanıma başlanan ve faaliyetlerini 3 doktorla devam ettiren Sirkeci Aile Sağlığı Merkezindeki çatlak kiriş ve kolonlar hem personelin can sağlığını hemde aile sağlığı merkezine gelen vatandaşların can sağlıklarını büyük tehlikeye atmaya devam ediyor..

Çatlak Kiriş ve Kolonlar Aile Sağlığı Merkezini Tehdit Ediyor! - Video

ÇATLAKLAR HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Sağlık merkezinin içinde çekilen görüntülerde kolon ve kirişlerde çok sayıda derin çatlak olduğu görülüyor. Sıvaların da çatladığı kolon ve kirişlerdeki çatlakların her geçen gün arttığı belirtiliyor. Tarihi Yarımada'da İstanbul Valiliği'nin arka bahçe duvarının bitişiğindeki yapıda sağlık merkezinin yanı sıra çok sayıda da iş yeri bulunuyor.

TIKLAYIN

Sağlık merkezine ilaç yazdırmaya gelen bir kişi, binanın eski bir yapı olduğunu belirterek, "Binadaki çatlakları daha önce gördüm. Bu bina eski bir bina. Yaklaşık 7 senedir burada bulunan aile hekimimizden ilaç yazdırıyorum. Ya onarılsın yada başka bir yere taşınsın. İnsanlar buraya hasta olarak geliyor" dedi. Bir başka kişi de çatlaklarının rahatlıkla fark edilir düzeyde olduğunu belirterek önlem alınması gerektiğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 22:07

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER