Başhekim hakkında şok iddia! Kadın doktorlara sözlü ve fiziki şiddet iddiası

Sağlık çalışanları son bir kaç yıldır artan sağlık terörü kurbanı olmaya devam ederken, hayatgazetesiordu.com web sitesinin iddiasına göre, görevden alınan Ordu Sağlık Müdürü Ergün Yanmaz’ın sınıf arkadaşı olan ve 3 ay önce göreve getirdiği Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Atilla Gürgen’in bayan doktorlara karşı hem sözlü, hem de fiziki şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Başhekim hakkında şok iddia! Kadın doktorlara sözlü ve fiziki şiddet iddiası

Daha önce Uzman Doktor N. Ş.’nin dilekçesini evrak kayıta sevk etmemek için sıkıntı çıkaran, nedenini soran Doktor hanıma sözlü hakaret sonrası canı istediğinde dilekçeyi sevk edeceğini belirterek odadan kovduğu ileri sürülen Başhekim Atilla Gürgen’in şimdi de bir şikayetini belirtmek için makamına gelen başka bir bayan doktora hakaret ettiği ileri sürüldü.

TIKLAYIN

İddiaya göre başhekim Gürgen, bayan hekime sinirlenerek sözlü hakaretlerde bulunduktan sonra fiili müdahale ile odasından dışarı attırdı.

Başhekimin meslektaşı ve bayan olan kişilere karşı yaptığı bu hareket hastane çalışanları arasında ciddi tepkilere sebep olurken, bu iddiaların araştırılması için yetkililer göreve davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 18:43

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr
Dr - 2 ay Önce

Atila beyi asistanlığından itibaren tanırım. Doğru bildiği yolda gözünü budaktan esirgeyecek biri değildir. Belli ki orda da doğrular bazı “insanları” rahatsız etmiş. Biz Atila beye “10. Köy”’ü buluruz ama kaybeden Orduda hizmet bekleyen vatandaş olur. Bu haberin yapım ve yayımında emeği olanlar bunu bir düşünsün..

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Başhekimi bilen bilir, bu haberin dayanağı olan gazeteyi hiç araştırdınız mı? Bu iddiaların hakikat içerip içermediğine bakıldı mı? Gerekli resmi mercilerden teyid alındı mı? Her yazılan haber doğru mudur?

TEKE-MRE
TEKE-MRE - 2 ay Önce

başhekim beyle çalışmış bir meslektaşı olarak bu haberin altına yorum yapmadan geçmek vicdanen beni rahatsız edecekti. hiçbir habere şimdiye kadar yorum yapmış biri değilim. kendisi şu ana kadar tanıdığım vicdanlı, mesleğini çok severek yapan ama toplumumuzda iş düzeni içinde çok istenmeyen disiplinli çalışma prensibine sahip çok çalışkan bir insandır. bizler onu bu özverili çalışmasından dolayı hep takdir eder ancak anlaşılamayacağı için en kolay sorun çözme yöntemi olarak algılanan yalan dolanlara maruz kalacağı konusunda hep uyarmışızdır. ancak kendisi özveriyle çalışmaktan ödün vermeyeceğini hep ifade etmiştir. Lütfen artık ülkemize hizmet etmeye çalışan insanları daha fazla kırmayalım ve çalışma heveslerini söndürmeyelim. Kendisinin böyle birşey yapacağına kesinlikle inanmıyorum ve en kısa sürede daha fazla yıpranmadan aklanmasını istiyorum.

Son misafir
Son misafir - 3 ay Önce

Oltu devlet hastanesinde de başarılı, ölçülü bir hekim olarak çalıştı. Orduya da başarılarından dolayı atandı. Yolun açık olsun başhekimim, meyve veren ağaç taşlanır. Bakma sen üfürenlere.

Muammer
Muammer - 3 ay Önce

Yahu adam başhekimlik yaparken etrafında döndünüz hocam iyisin diye adamayrıldı öfke kusuyorsunz. Anlamadımki sizi.

Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

Arkadaşlar herkesin hataları olur. Ancak ben iyi niyetli birisi diye biliyorum. Pek sağa sola çekmeye gelen birisi değil anladığım. Doğru bildiğini yapan birisi diye duydum. Ancak hataları her yöneticinin olduğu kadar olmuştur. Kimse hatasız değildir. Abartmaya gerek yok herşeyi ortaya döküp... Bence de kurumun içinde olanlar bu şekilde dökülmemeli.Orduda kötü niyetli despot birisi gibi söylemediler hakkında.

Oltulu
Oltulu - 3 ay Önce

Oltuda bu başhekim gitti verim bitti. Şimdi heyet yok, hastalar doktorsuz, kendisi hem hasta bakardı hem de başhekimlik yapardı. Sendikacılar odasına çingene çadırına girer gibi giremediği için yorum yazar olmuşlar. Tebrikler başhekimim.

Oltulu
Oltulu - 3 ay Önce

Peki bu başhekim şubatta istifa etmedi mi madem hatalıydı madem soner bey iyiydi kalıp hastaneye sahip çıksaydı ya o niye gitti. Her suç giden başhekimin..yapmayın yahu..herkese iyisin dese başhekimlik yapılırmı hastaneyi onun kadar gezen eksiklerni gidermiye çalışan varmıydı sonerbey kaçkez dolaştı.ihtiyaçları sordu.hiç ama halayçekti o ayrı.


SIRADAKİ HABER