Başhekim Hakkında Şikayet var!!

Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk'ün, Ünye Devlet Hastanesinde, başhekim Güray Yılmaz'ın sözlü saldırısına maruz kaldığını gerekçesiyle yaptığı başvuru sonuçlandı

Başhekim Hakkında Şikayet var!!

Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk'e, çocuklarının tetkik ve tedavisi için gittiği Ünye Devlet Hastanesinde tepkide bulunduğu gerekçesiyle başhekim Güray Yılmaz'ın kusurlu bulunduğu bildirildi.

TIKLAYIN

Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk, 7 Aralık 2018'de, çocuklarının gerekli tetkik ve tedavileri için gittiği Ünye Devlet Hastanesinde, başhekim Güray Yılmaz'ın yaptığı haberlerle ilgili sözlü saldırısına maruz kaldığını belirterek, Ünye Kaymakamlığına şikayette bulunmuştu.

Öztürk'ün şikayet dilekçesine İl Sağlık Müdürlüğünden gönderilen yanıtta, şu ifadelere yer verildi:

"Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Güray Yılmaz hakkında Valilik makamına, İl SağlıkMüdürlüğüne ve CİMER'e yaptığınız 07 Aralık 2018 tarihli şikayet başvurunuza istinaden adı geçen hakkında yapılan disiplin soruşturması sonucunda kusurlu bulunmuş olup, disiplin hükümleri gereğince gerekli işlem yapılmıştır."

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER