Başhekim'den Örnek Davranış

Başhekim'den Örnek Davranış

Başhekim'den Örnek Davranış

Yaklaşık beş ay  önce  Göçeri  Devlet  Hastanesine başhekim olarak  atanan  Dr. Burak  Özdoğan Hastane  Müdürü  Serkan Fidancıoğlu  ile  beraber  hastanenin çevre  düzenlemesi  ve ağaçlandırması  için kolları sıvayarak  çalışıyorlar.  Mesai  saatleri  dışında akşam saatlerine kadar  ve  hafta sonlarını da çoğu  zamanını  hastane  bahçesinde ağaç  dikmekle,  ağaçların bakım ve budamasını  yapmakla, çevre  düzenlemesini  yaparak  hastane  çehresini  değiştirdiler.  Mesai  saatlerinde  neşter  tutan eller  hizmetin devamı  için mesai saatleri  dışında ayağında çizme, ellerinde  kürek  ile  çalışmaya devam ediyorlar.

TIKLAYIN

Bunu  yaparken  tüm hastane  personeli de  onları  örnek alarak  hastaneyi daha çok sahiplenme düşüncesi ile  çalışıyorlar. Bu  davranış örnek alınacak ve taktir edilecek  bir  harekettir. 

Sayın Başhekim Özdoğan'ı, Müdür Fidancıoğlunu ve  bu işlere  destek  olan  tüm personelleri  kutluyoruz. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------