Balıkesir Şehir Hastanesinde Önce İşkence Sonra Sağlık?

Yetersiz asansörler , uzun süre düzensiz sıra bekleme, yardımcı personelin mesai saatlerine özen göstermemesi randevu sistemini kullanmayan hastaların neden olduğu aksaklıklar ! Modern Şehir Hastanesinde ki aksaklıkların görünen ön yüzü.

Güncel 21.07.2019, 08:15
Balıkesir Şehir Hastanesinde Önce İşkence Sonra Sağlık?

Son yıllarda birbiri ardına açılan  ŞEHİR HASTANELERİ  içerdiği modern teçhizat donanım ve 5 yıldızlı otel konforu ve yoğun kadro şişkinliğine rağmen  işletim ve organizasyon bozuklukları rasyonel olmayan  verimsiz çalışma düzeninin doğurduğu  hasta ve hasta yakınlarına duyarsızlık ilgisizlik vatandaşları canından bezdirecek hale getirdi.

Balıkesir Şehir Hastanesinden sağlık hizmeti almak için Bandırma ve benzeri merkeze uzak ilçelerden uzun uğraşlar sonucu hastaneye ulaşarak hizmet almak isteyenlerden   şikayet etmeden dönen yok.  Hastanede  üst katlara ulaşımda merdiven yerine asansör uygulaması  bekleyen hasta ve hasta yakınlarını  çileden çıkartırken hastanede   danışma ve bilgilendirici  görevlisi bulmak neredeyse olanaksız bir görünüm sergileniyor. 

TIKLAYIN

Özellikle  yürüyemeyecek hastalar için Hasta Aracı Bulmak için tanıdık bulmak gerekli  diyen vatandaşlar  Acil servise Pansuman Yaptırmak İsteyenlerin asansör kuyruğunda  dakikalarca bekletilerek 1. Kata gönderildiğini  iddia ettiler.

Aksaklıkların  sadece görünen kısım olduğunu söyleyen  vatandaşlar  böylesine modern yapılmış Şehir Hastanelerinin beceriksiz işletmecilikle ziyan edildiğini belirterek özellikle siyasi kadrolaşmanın verimsizliğin tek nedeni olduğunu belirttiler.

Kaynak:gercekbandirma.com

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Balıkesir 2 yıl önce
Öncelikle haberiniz yanlış ifadelerle dolu, bu hastane kamu özel ortaklığı ile açılan şehir hastanesi değil tamamen bakanlıkça yaptırılan ve işletilen bir hastane, hastanede 54 adet asansör mevcut 1-2 asansörün geçici olarak hizmet dışı kalması sistemi bahsettiğiniz ölçüde etkilemez, gelin görün hastane de hastalarımıza son derece güzel hizmet veriliyor, art niyetli yazılan yazıları alıp haber diye paylaşmadan önce size tavsiyem bir araştırın
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?