Balıkesir Şehir Hastanesinde Önce İşkence Sonra Sağlık?

Yetersiz asansörler , uzun süre düzensiz sıra bekleme, yardımcı personelin mesai saatlerine özen göstermemesi randevu sistemini kullanmayan hastaların neden olduğu aksaklıklar ! Modern Şehir Hastanesinde ki aksaklıkların görünen ön yüzü.

Balıkesir Şehir Hastanesinde Önce İşkence Sonra Sağlık?

Son yıllarda birbiri ardına açılan  ŞEHİR HASTANELERİ  içerdiği modern teçhizat donanım ve 5 yıldızlı otel konforu ve yoğun kadro şişkinliğine rağmen  işletim ve organizasyon bozuklukları rasyonel olmayan  verimsiz çalışma düzeninin doğurduğu  hasta ve hasta yakınlarına duyarsızlık ilgisizlik vatandaşları canından bezdirecek hale getirdi.

Balıkesir Şehir Hastanesinden sağlık hizmeti almak için Bandırma ve benzeri merkeze uzak ilçelerden uzun uğraşlar sonucu hastaneye ulaşarak hizmet almak isteyenlerden   şikayet etmeden dönen yok.  Hastanede  üst katlara ulaşımda merdiven yerine asansör uygulaması  bekleyen hasta ve hasta yakınlarını  çileden çıkartırken hastanede   danışma ve bilgilendirici  görevlisi bulmak neredeyse olanaksız bir görünüm sergileniyor. 

TIKLAYIN

Özellikle  yürüyemeyecek hastalar için Hasta Aracı Bulmak için tanıdık bulmak gerekli  diyen vatandaşlar  Acil servise Pansuman Yaptırmak İsteyenlerin asansör kuyruğunda  dakikalarca bekletilerek 1. Kata gönderildiğini  iddia ettiler.

Aksaklıkların  sadece görünen kısım olduğunu söyleyen  vatandaşlar  böylesine modern yapılmış Şehir Hastanelerinin beceriksiz işletmecilikle ziyan edildiğini belirterek özellikle siyasi kadrolaşmanın verimsizliğin tek nedeni olduğunu belirttiler.

Kaynak:gercekbandirma.com

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Balıkesir
Balıkesir - 11 ay Önce

Öncelikle haberiniz yanlış ifadelerle dolu, bu hastane kamu özel ortaklığı ile açılan şehir hastanesi değil tamamen bakanlıkça yaptırılan ve işletilen bir hastane, hastanede 54 adet asansör mevcut 1-2 asansörün geçici olarak hizmet dışı kalması sistemi bahsettiğiniz ölçüde etkilemez, gelin görün hastane de hastalarımıza son derece güzel hizmet veriliyor, art niyetli yazılan yazıları alıp haber diye paylaşmadan önce size tavsiyem bir araştırın

SIRADAKİ HABER