Bal tutan parmağını yalamaktan ne zaman vazgeçecek?

Hakkın hukukun üstün tutulmadığı toplumlar çöküşü beklesinler..

Bal tutan parmağını yalamaktan ne zaman vazgeçecek?

17 yıldır AK Parti iktidarda. Bizimde desteklediğimiz bir harekettir AK Parti. Adalet ve Kalkınma Partisi 17 yıldır ülkemize bu zamana kadar görülmeyen icraatlar yaptı yapmaya da devam ediyor. Ancak kendini bilmez, kan emici, ihale takipçisi, iktidar şakşakçıları Milletimize tepeden bakan kişi ve gruplar yüzünden geldiğimiz noktada artık şapkayı önümüze koyup düşünmek zorunluluğu doğduğu gün gibi aşikardır. 

Artık torpilden, adam kayırmacılıktan, liyakatsizlikten, akılsızlıktan vazgeçmek zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. Sözleşmeli sistem bu saydıklarımızın en başında gelmektedir. Adamın adamı olan liyakatsiz, torpilli kişilerin atandığı bir sistem olduğu bilinen bu sistemden bir an önce vazgeçilmelidir. Yoksa 2023 ü göremeyebiliriz. 

TIKLAYIN

Özellikle hastanelerde torpilini bulan sağlıkçılar masa başında çalışırken diğer personel modern köle gibi çalışmaya devam etmemelidir. En ilkel toplumlarda bile Adalet duygusunun Din duygusundan önde geldiğini düşünecek olursak Adaleti sağlamanın ne demek olduğunu görebiliriz. 

Sağlık Bakanlığı genelge gönderiyor. Sağlık Çalışanları kadro ünvanlarının olduğu yerde çalışacak diye bir de bakıyorsunuz ki; onlarca sağlık çalışanı masa başında çalışmaya devam ediyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. 

Biz şahsen Sayın Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz. Ve inanıyoruz ki; Bakanlıklarda yapılan adaletsizliklerden kendilerinin haberi bile yok.

Köprüden önceki son çıkışa geldik. İster yaparsınız istemez yapmazsınız. Herşey elinizin altında. Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe.... 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER