Bakan Koca'dan Haluk Levent'e Özel Açıklama:Mülakat Yok!

10 gündür sendikalar, milletvekilleri ve atama bekleyen binlerce adayın çağrısına kulak tıkayan Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA ve Sağlık Bakanlığı, bugün Sanatçı Haluk Levent'in sorusu üzerine, mülakat yok diye resmi ağızdan açıklamada bulunarak, konuyla ilgili günlerdir uykusu kaçan gençlerin yüreğine su serpmiş oldu. Sosyal medyada da eleştiri konusu olan bu durumla ilgili en çarpıcı ve gerçekci yorum ise şu oldu. HALUK LEVENT 600 MİLLETVEKİLİ GÜCÜNDE!

Bakan Koca'dan Haluk Levent'e Özel Açıklama:Mülakat Yok!

10 gündür sendikalar, milletvekilleri ve atama bekleyen binlerce adayın çağrısına kulak tıkayan Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA ve Sağlık Bakanlığı, bugün Sanatçı Haluk Levent'in sorusu üzerine, mülakat yok diye resmi ağızdan açıklamada bulunarak, konuyla ilgili günlerdir uykusu kaçan gençlerin yüreğine su serpmiş oldu. Sosyal medyada da eleştiri konusu olan bu durumla ilgili en çarpıcı ve gerçekci yorum ise şu oldu: HALUK LEVENT 600 MİLLETVEKİLİ GÜCÜNDE!

12 bin sözleşmeli sağlık personeli alımında ilk açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan dün SAĞLIKÇILAR İFTAR buluşmasında yapmıştı. Unvan bazında kadro sayıları ise bugün sitemizde yayımlandı.

Sanatçı Haluk Levent, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşerek, mülakat olup olmayacağını sordu. Bakan Koca "mülakat olmayacağını" söyledi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN BAKAN'LA KONUŞTU

TIKLAYIN

Haluk Levent, maddi yardımlarla veya aracı olarak son zamanlarda gündemde olan sorunları çözümünmde aktif rol oynuyor. Ünlü şarkıcı son olarak da Sağlık Bakanı'yla yaptığı görüşmede hem kök hücre tedavisi bekleyenlerle ilgili hem de atanamayn sağlık çalışanlarıyla ilgili sorunları dile getirdi.

Levent, Bakan Fahrettin Koca'ya ilettiği sorunları Twitter hesabı üzerinden paylaştı şunları yazdı: "Sağlık Bakanı sayın Fahrettin Koca ile görüştüm. Bekleyen kök hücre sonuçları için aylık inceleme sayısını 4 katına çıkarttıklarını söyledi. Öykü Arin ve onun durumundaki tüm çocuklar için güzel bir haber. Kendilerine teşekkürlerimi ilettim. Ayrıca benim rüyalarıma girip beni darlayan sağlıkçılara sesleniyorum. Sayın Bakan KPSS nin geçerli olduğunu “mülakat olmayacağını” bizzat söyledi.. Alın işte öğren diyordunuz öğrendim."

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 18:54

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atakan soylu
Atakan soylu - 11 ay Önce

Mülakat yok derken tam olarak neyi ifade etmiş acaba?Sadece ilk alımmı yoksa 30 bin alımın tamamı mı yoksa tamamen mi kaldırıldı?

Editör
Editör @Atakan soylu - 11 ay Önce

Bakanlığın bu yılki 12 bin sağlık personeli alımında MÜLAKAT yok.

SIRADAKİ HABER