Bakan Koca milletvekillerini dinledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: - "Milletvekillerinin illerindeki sağlık hizmetleri konusundaki beklenti, sorun ve isteklerini dinlemek için Meclis'e geldim"

Güncel 17.07.2019, 16:52
Bakan Koca milletvekillerini dinledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Milletvekillerinin illerindeki sağlık hizmetleri konusundaki beklenti, sorun ve isteklerini dinlemek için Meclis'e geldim." dedi.

Koca, TBMM'de milletvekilleri ile görüştü.

Daha önce illerinde sağlık sorunu bulunan milletvekillerinin bazı taleplerinin bulunduğuna dikkati çeken Koca, "Milletvekillerinin illerindeki sağlık sorunlarını dinlemek için Meclis'e geldim. Şimdi kendileriyle görüşeceğim." ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin, "Nöbetçi bakan uygulaması talepleri vardı. Bu kapsamda mı burada bulunuyorsunuz?" sorusuna  Koca, "Hayır, bir plan dahilinde yapılan bir ziyaret değil. Bütün milletvekilleri buradayken sorunları yerinde dinlemek için geldim." yanıtını verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
sakaryalı 2 yıl önce
sakarya nın en büyük sorunu sağlık sistemi çöktü medikalciler hizmetliler yönetiyor hizmetliler karar veriyor yer değişikliğine hangi malın alınacağına da medikalciler karar veriyor herkes halinden memnun yani şehit kardeşi santrale sürülür şirket elemanı kocaali ilçesine sürülür.her şey yolunda yani vekillerde memnu bu durumdan
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?