Aydın Devlet Hastanesi’nde "utandıran görüntü"

Aydın Devlet Hastanesi’nde hasta refakatçilerinin kullanması için konulan koltuklar, tepkilere neden oldu. Çeşitli yerlerinden kırılan koltukların yara bantlarıyla yapıştırılması vatandaşlar tarafından ‘utandıran görüntü’ olarak yorumlandı.

Aydın Devlet Hastanesi’nde "utandıran görüntü"

Aydın Devlet Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nde bulunan odalarda, refakatçı koltuklarının durumu vatandaşın tepkisini çekti.

Hastane görevlileri, çeşitli yerlerinden kırılan koltukları yara bandıyla tamir etti. Hasta başında refakatçı kalan vatandaşlar ise koltukların durumunu görünce adeta şok yaşadı.Koltukların güvenli olmadığını, biri oturduğunda düşebileceğini ifade eden vatandaşlar, yara bandıyla yapıştırılmasını ise ‘utandıran görüntü’ olarak yorumladı.

Yetkililerden durumun düzeltilmesini isteyen refakatçılar, “Koskoca Aydın Devlet Hastanesi’nde durum bu. Koltuklara oturmaya çekiniyoruz. Yara bandıyla koltuk yapıştırmak güvenli bir olay değil. Hastane için de utanç verici. Bir an önce koltuklar yenilenmeli” diye konuştu. 

Kaynak:www.aydinkulis.com 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 00:30

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
utandım
utandım - 11 ay Önce

Aydınlı olarak utandım Devletimizi aciz gosterenden hesap sormak lazim

SIRADAKİ HABER