Akbank 2020 Bayram Kredisi! Bayramda Geri Ödemesiz Kredi!

Akbank tarafından 2020 yılı Ramazan Bayramı'ndan geleneksel hale gelen bayram kredisi kampanyası başlattı. Yeni başlatılan kampanya ile Akbank, bayrama rahat girmek isteyen vatandaşların zorluk çekmemesi için düşük faizli, üstelik 3 ay geri ödemesiz bayram kredisi veriyor.

Güncel 17.05.2020, 16:30 08.06.2020, 11:25
Akbank 2020 Bayram Kredisi! Bayramda Geri Ödemesiz Kredi!

Akbank tarafından televizyonlarda verilen reklamlarla tanıtımına başlanan Bayram Kredisinde, "ihtiyaçlarınızı ertelemeyin" sloganı öne çıktı. Bu Ramazan Bayramı'nda da vatandaşlara kolaylık sağlamaya yönelik uygulamaya sokulan krediyle, vatandaşlar diledikleri takdirde ilk 3 ay herhangi bir taksit ödemeside yapmayacaklar.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ KREDİ

Akbank kredisi 3 ay geri ödemesiz olacak. İhtiyaçlarınız için kredinizi Akbank’tan şimdi kullandığınızda ödemelerinize Kasım 2020 tarihinde başlıyorsunuz. Yani İlk 3 ay ödeme istemeyen bir kredi şekli sunuyor Akbank. Bankadan çekilen kredi ile beraber 3 ay süreyle herhangi bir taksit ödemesinin yapılmasıda öngörülmüyor.

Akbank'ın 2020 yılı bayram kredisi kampanyası devam ediyor. Akbank bayrama rahat girmek isteyen, zorluk çekmek istemeyen vatandaşlarımıza düşük faizli 3 ay geri ödemesiz bayram kredisi veriyor.

TIKLAYIN

"Bayram Kredinizi Akbank'ta kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!" sloganı ile bayramda 1.03 kredi faizini vatandaşlarımıza sunuyor.

Akbank, ilk 3 ay ödeme istemeyen bir kredi sunuyor. Şimdi çekeceğiniz bayram kredisini Kurban Bayramı'ndan sonra ödemeye başlıyorsunuz.

50 BİN TL 60 AY VADE

Bayram kredisi kampanyasında üst limit 50 bin TL olarak açıklandı. Kredide en düşük tutar ise 3 bin TL olarak açıklandı.

KREDİ HESAPLAMA

3 bin, 10 bin, 15 bin, 40 bin, 50 bin TL'lik bayram kredisi çeken vatandaşlar kredi maliyetleri, aylık yapacak ödemeleri ve geri ödemeleri şu şekilde olacak:

Yorumlar (1)
Mehmet Ali Kutlu 6 ay önce
Kıredi
13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?