Ağrı Devlet Hastanesinde Rezalet

Ağrı Devlet Hastanesin de yaşanan elektrik kesintisinin ardından jenaratörlerin devreye girmemesi çalışanlara ve vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Güncel 12.08.2019, 20:19
Ağrı Devlet Hastanesinde Rezalet

Ağrı Devlet Hastanesin de yaşanan elektrik kesintisinin ardından jenaratörlerin devreye girmemesi çalışanlara ve vatandaşlara zor anlar yaşattı.

TIKLAYIN

İnşaatı tam olarak bitmeden hizmete açılan ve 1 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hala eksiklikleri giderilmeyen Ağrı Devlet Hastanesinde elektirik enerjisinin kesilmesinin ardından jenaratörün 15 dakika devreye girmediği ve bu süreçte çalışanların zor anlar yaşadığı öğrenildi. 14:10 sularında yaşanan kesinti ile karanlığa gömülen Ağrı Devlet Hastanesinde vatandaşlarda duruma isyan ederek çektikleri görüntüleri ihbar hattımıza yolladılar.

Protokolün bayramlaştığı saatte yaşanan kesinti acil durum gerektiren bir vakıa olmadığı için ucuz atlatıldı. Sürekli skandallarla gündeme gelen Ağrı İl Sağlık Müdürlüğüne yönelik herhangi bir soruşturmanın başlatılmaması da bürokrasi ve siyasetin vurdumduymazlığını gözler öenüne seriyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?