Ağrı Devlet Hastanesinde Rezalet

Ağrı Devlet Hastanesin de yaşanan elektrik kesintisinin ardından jenaratörlerin devreye girmemesi çalışanlara ve vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Ağrı Devlet Hastanesinde Rezalet

Ağrı Devlet Hastanesin de yaşanan elektrik kesintisinin ardından jenaratörlerin devreye girmemesi çalışanlara ve vatandaşlara zor anlar yaşattı.

TIKLAYIN

İnşaatı tam olarak bitmeden hizmete açılan ve 1 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hala eksiklikleri giderilmeyen Ağrı Devlet Hastanesinde elektirik enerjisinin kesilmesinin ardından jenaratörün 15 dakika devreye girmediği ve bu süreçte çalışanların zor anlar yaşadığı öğrenildi. 14:10 sularında yaşanan kesinti ile karanlığa gömülen Ağrı Devlet Hastanesinde vatandaşlarda duruma isyan ederek çektikleri görüntüleri ihbar hattımıza yolladılar.

Protokolün bayramlaştığı saatte yaşanan kesinti acil durum gerektiren bir vakıa olmadığı için ucuz atlatıldı. Sürekli skandallarla gündeme gelen Ağrı İl Sağlık Müdürlüğüne yönelik herhangi bir soruşturmanın başlatılmaması da bürokrasi ve siyasetin vurdumduymazlığını gözler öenüne seriyor.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER