Ağrı'da Sağlık Çalışanına Bıçaklı Saldırı! Personel Yoğun Bakımda Yatıyor

Ağrı’da bıçaklı saldırıya uğrayan Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi sağlık personeli Ahmet Akbaş, sırtından yaralandı ve hemen yoğun bakıma alındı.

Ağrı'da Sağlık Çalışanına Bıçaklı Saldırı! Personel Yoğun Bakımda Yatıyor

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinin Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi’nde meydana gelen olayda sağlık personeli saldırıya uğradı. Hasta yakınları tarafından bıçaklanan sağlık personeli, hemen yoğum bakım ünitesinde tedavi altına alındı.Gün içerisinde gerçekleşen olayda iki hasta yakını, veri hazırlama personeli olarak görev yapan Ahmet Akbaş’a bıçaklı saldırıda bulundu. 

Ağrı’da sağlık çalışanına yapılan saldırı kınandı haberimizi okumak için tıklayınız.

TIKLAYIN

Polikliniklerin bulunduğu noktada meydana gelen olayda bir süre sözlü sataşmanın yaşandığı ve sonrasında da Ahmet Akbaş’ın sırtından bıçak darbesi aldığı belirtildi. 

Yaralanan sağlık personeline anında müdahale edildiği ve Akbaş’ın yoğun bakıma kaldırıldığı ifade edildi. Yaralı personelin yaşam tehlikesi olmasa da durumunun halen daha ciddi olduğu ifade edildi. Yaralanan kişinin 2 gün süreyle yoğun bakımda kalacağı da belirtildi. 
 
Saldırıyı gerçekleştiren kişiler hakkında da herhangi bir bilgi verilmezken, kolluk kuvvetleri tarafından yakalandığı da ifade edildi. 
 
Yaralama olayıyla ilgili soruşturma açılmışken; Hak-İş Ağrı İl Başkanlığı tarafından 31 Temmuz tarihinde hastane önünde basın açıklaması yapılacağı da ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 15:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglikci
Saglikci - 11 ay Önce

Nerde sağlık bakanı nerede sendikalar

Hasan Durmaz
Hasan Durmaz - 11 ay Önce

Sağlık Bakanı istifa et. Yüzsüzlük yapma.

SIRADAKİ HABER