Adli rapor düzenleyen hekimler bilgilendirildi

Konya İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı sağlık kuruluşlarında, adli rapor düzenlemelerinde yaşanan sorunlar ‘Patolojik ölümler ve ölüm belgesi düzenleme ’ konulu eğitim ile masaya yatırıldı.

Adli rapor düzenleyen hekimler bilgilendirildi

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen eğitime Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerafettin Demirci ile birlikte Cumhuriyet Savcıları Bünyamin Kurt ve Abdullah Selim Önder konuşmacı olarak katıldılar.

TIKLAYIN

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Kerim Yeşildağ ve Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah Özüdoğru’nun yanı sıra birinci basamak ve toplum sağlığı merkezlerinde görev yapan aile hekimleri ile hastanelerin acil servislerinde görev yapan 100’ün üzerinde doktorun hazır bulunduğu toplantı da katılımcılara ‘Adli rapor ve ölüm belgesi düzenleme’ konularında detaylı bilgiler verildi. Sempozyuma katılan doktorlar, uygulamalarda standardın yakalanması noktasında eğitimin son derece yararlı olduğunu ifade ettiler.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER