Adana Sağlık-Sen Bayramda da Üyelerinin Yanında

Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu, 7 bine yaklaşan üyesiyle adeta tek tek ilgilenmeye devam ediyor. Sağlık Kuruluşları içerisinde en çok üyeye sahip olmanın haklı gururunu yaşayan Adana Sağlık-Sen'de yeni Başkan Bekir Nennioğlu önderliğinde üyelerin hak ve menfaatlerini daima ön planda tutmayı hedefleyen, üye odaklı sendikal mücadeleyi yoğunlaştıran Sağlık-Sen Adana Şubesi, Kurban Bayramında da üyelerini yalnız bırakmayarak, hastane hastane dolaşıp üyelerini bayram gününde yalnız bırakmadı.

Adana Sağlık-Sen Bayramda da Üyelerinin Yanında

Bayram seyran dinlemeden 7 gün 24 saat çalışarak, halkımızın gönlünde taht kuran Kozan Devlet Hastanesi , Ceyhan Devlet Hastanesi, Yumurtalık 112 Acil Saglık Hizmetleri kurumlarında çalışan sağlık çalışanlarıyla biraraya gelen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu, "çalışanların bayramını tebrik ederek, iyiki varsınız" dedi.

TIKLAYIN

Herkesin tatilde olduğu Kurban Bayramı tatilinde, üyelerini yalnız bırakmayan, saha da aktif çalışan Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu'nun ziyaretini Sağlık Sen üyelerinin memnuniyetle karşıladıkları gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 20:31

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşire sağ mem
Hemşire sağ mem - 10 ay Önce

Nenni okumuş milletde dinliyor işte ne diyelim bir calisanda çıkıp demiyor ki kamuda en düşük maaş alaliyoruz,döner sermaye 0 sıfır TL 3600 ek gösterge yok servis yok vb konularda hiçbir şey yapmadıklarını başkanın yüzüne vurmuyor galiba nenni dinlemek güzel geliyor sağlık çalışanlarına,bir polis 6000 TL den yüksek maaş alırken bir astsubay asker 8000 TL den yüksek maaş alırken bizler 4300 TL kamuda en düşük maaşı alıyoruz ne bayram ne gece ne haftasonu herdaim çalışıyor demiyor nenni dinlemeye devam

SIRADAKİ HABER