Adana'da Hastane Çalışanı Darp Edildi

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün sabah saat 10:50 de meydana gelen olayda, hastanede görevli Güvenlik Görevlisi Emin Ayçiçek, hasta yakınları tarafından darp edilmek suretiyle şiddete maruz bırakılmıştır.

Adana'da Hastane Çalışanı Darp Edildi

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün sabah saat 10:50 de  meydana gelen olayda, hastanede görevli Güvenlik Görevlisi Emin Ayçiçek, hasta yakınları tarafından darp edilmek suretiyle şiddete maruz bırakılmıştır. 

Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir NENNİOĞLU'nun olayla ilgili yaptığı basın açıklaması;

Sağlık-sen olarak  hiçbir ayrım yapmaksızın kamu ve özelde çalışan tüm sağlık çalışanlarınin yanındayız. Emin Ayçiçek kardeşimize her türlü yardımı yapmaya  hazırız.

Canla başla, azimle, fedakarca, toplumun sağlığı için ter döken sağlık çalışanlarına yapılan bu çirkin saldırıyı Adana Sağlık-Sen Şubesi olarak asla kabul etmiyoruz. Sürekli ifade ettiğimiz gibi; bir an önce çalışma koşullarının daha güvenli hale getirilerek şiddet uygulayanın en ağır şekilde hukuk karşısında ceza alması için yetkilileri göreve davet ediyoruz.

TIKLAYIN

Sağlık hizmeti verilen yerler kutsal mekanlardır. Buralarda halkımıza şifa dağıtılır. Bu kendini bilmezler nasıl şiddet yoluna başvururlar onu da anlamakta zorlanmaktayız.

İnanıyoruz ki; sağduyulu halkımızın ülke gündeminde sürekli yerini alan bu sorunun çözümünde bizimle birlikte hareket edeceğine ve yanımızda olacağına inancımız tamdır. Bu inançla kıymetli mesai arkadaşımıza geçmiş olsun der, acil şifalar dileriz.

Bekir Nennioğlu

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER