82. Yıl Rize Devlet Hastanesi Taşındı

Rize Yeni Devlet Hastanesi`ne taşınma işlemi sona erdi. 82. Yıl Rize Devlet Hastanesi, yeni yapılan ve henüz resmi açılışı yapılmayan Rize Devlet Hastanesi binasına taşındığından dolayı Acil Servisi geçici süre hizmet veremeyecek.

82. Yıl Rize Devlet Hastanesi Taşındı

Yaklaşık bir haftadan beri taşınma işlemlerinin gerçekleştiği Rize 82. Yıl Devlet Hastanesi, bugün Acil Servis bölümü ve yatan hastaların taşınmasıyla tamamen kapandı. Yeni binada Rize Devlet Hastanesi`nde yarına (Cumartesi) kadar acil servis hizmeti verilemeyecek.

DİKKAT! ACİL SERVİS 1 GÜN KAPALI

Başhekim Opr. Dr. Hasan Basri Velioğlu, eski hastane binasından yeni hastane binasına taşınma işlemlerinin tamamen sona erdiğini açıkladı.

TIKLAYIN

Hastaların taşınması sırasında hastalarla yakından ilgilenen Başhekim Velioğlu, "Taşınma dolayısıyla yeni hastane binamızda yarın (cumartesi günü) saat 12.00`ye kadar Acil Servisimizde, pazartesi gününe kadar ise polikliniklerde hizmet veremeyeceğiz." dedi.

Başhekim Velioğlu, 82. Yıl Devlet Hastanesine yarın öğlene kadar acil gelebilecek hastaları Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne nakledeceklerini açıklayarak öğlen 12`den sonra ise Rize Devlet Hastanesi Acil bölümünün hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER