5 Sağlık Personeli Türkiye Birincisi oldu

5 Sağlık Personeli Türkiye Birincisi oldu

5 Sağlık Personeli Türkiye Birincisi oldu

KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde Doç.Dr.Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi'nde görevli Evde Bakım Hizmetleri personelleri, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirmede Türkiye birincisi seçildi.

TIKLAYIN

Teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, kronik bir hastalığın takibinde ya da herhangi bir sağlık problemi olmaksızın koruyucu sağlık hizmetlerinin verilmesi sürecinde, ihtiyaç sahiplerine kendi ortamlarında sağlık hizmeti sunan Tavşanlı Doç.Dr.Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Evde Sağlık Bakım Hizmeti personelleri Ebe Ayfer Akın, Ebe Sema Kan, Acil Tıp Teknisyenleri Sibel Öztürk, Ahmer Şeker ve Hemşire Gülcan Uygur'a başarı belgeleri Kaymakam Yüksel Kara tarafından verildi.

Kaymakam Yüksel Kara, "Evde sağlık hizmetleri ile ilgili bugün 5 personelimize başarı belgelerini takdim ettik. Arkadaşlarımız Türkiye genelinde Sağlık Bakanlığının değerlendirmesinde birinci oldular. Gerçekten büyük bir başarı. Bu başarı sadece görev anlayışı ile izah edilebilir. Herkesin bir görevi var ama birinci olabilmek için mutlaka bu işi severek yapma, aidet hissi ile sahiplenerek yapma mutlaka bunda birinci derece rol alıyor. Biz arkadaşlarımıza gurur duyduk. Bu arkadaşlarımız öncelikle Tavşanlı'da ve ülkemizde çalışan tüm memurlarımız örnek olur, tekrar tebrik ediyorum" diye konuştu.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER