112 Sağlık Ekibi Saldırganına Tarihi Ceza: 8 YIL HAPİS

20 Ekim 2017'de Anadolu Bulvarı üzerinde yaşanan trafik kazasına giden 112 motorize ekiplerinden Fatih Alıtkan ve Erdem Er'in, bir araç tarafından sıkıştırılması, ardından darp ve bıçaklıya saldırıya uğramasından dolayı Ankara Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada tarihi bir ceza çıktı. Türk Ceza Kanunu 58, 86/1 ve 87/2. maddelerine göre ayrı ayrı cezalandırılan sanığa 8 YIL HAPİS cezası verildi.

112 Sağlık Ekibi Saldırganına Tarihi Ceza: 8 YIL HAPİS

20 Ekim 2017'de Anadolu Bulvarı üzerinde yaşanan trafik kazasına giden 112 motorize ekiplerinden Fatih Alıtkan ve Erdem Er'in, bir araç tarafından sıkıştırılması, ardından darp ve bıçaklıya saldırıya uğramasından dolayı Ankara Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada tarihi bir ceza çıktı. Türk Ceza Kanunu  58, 86/1 ve 87/2. maddelerine göre ayrı ayrı cezalandırılan sanığa 8 YIL HAPİS cezası verildi.

Karnından bıçaklanan Fatih Alıtkan'ın dalak ve akciğerinin zarar görüp organ kaybı yaşanmasına sebep olan Sağlıkta Şiddet olayına, daha önce verilmemiş bir ceza çıkmış oldu. Türk Sağlık SEN Ankara 6 Nolu Şubesi tarafından olay kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 02:34

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER