ZORUNLU AÇIKLAMA! saglikpersoneliHABER.net' e HACK GİRİŞİMİ

Dün (10.07.2019 Çarşamba) yayınlanan haberlere ulaşamadığı için iletişim bölümünden şikayette bulunan ziyaretçilerimiz başta olmak üzere, tüm sağlık personellerinin bilgisine.. Dün gece sitemiz HACKLENMEK istenmiş, bunu yapanlar 6 saatliğine başarılıda olmuşlardır. Ancak haber kaynaklarımızın gücü kadar teknik ekibimizin de üstün gayretiyle tüm haberler ve beraberindeki dosyalarımız kurtarılmış, şuan için sadece dün yayına verdiğimiz 37 habere ulaşılamamaktadır.

saglikpersonelihaber.net
ZORUNLU AÇIKLAMA! saglikpersoneliHABER.net' e HACK GİRİŞİMİ

Amaçlarını anlamayamadığımız, sadece atanmış yada atama bekleyen farketmeksizin tüm sağlık personeli ve sağlık camiasına dair haberleri hızlı ve yorumsuz bir şekilde ziyaretçilerimize ulaştırmaktan başka gayesi olmayan saglikpersoneliHABER.net haber sitemiz, kurulduğu günden bugüne geçen 6 aylık sürede 300 bin TEKİL sağlıkçıya ulaşabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. 

TIKLAYIN

550 BİN kez ziyaret edilen sayfalarımızla dün olduğu gibi yarın da bildiğimiz işi yani en sade haberi yine en hızlı şekilde ziyaretçilerimizin bilgisine sunacağız.

Amaç ve maksatlarını anlayamadığımız bu saldırıyı yapanlar bilsin ki, Ne yaparsanız yapın, biz DURMAYACAĞIZ.. Çünkü artık saglikpersoneliHABER.net var

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 23:04

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 12 ay Önce

Bu saldirilari saglikpersoneli.com.tr yaptiriyor. Siz acilinca adamlar zora dustu baya

Aziz
Aziz - 12 ay Önce

Personel saglik . net teki gazmanın işidir bu.

SIRADAKİ HABER