WhatsApp'ta 18 ayrı kabine listesi! Bakanlık hevesi taşıyanlar yüzünden...

Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp üzerinden gruplar başta olmak üzere bir çok Bakanlar Kurulu listesi dolaştırılmaya devam ediliyor. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'da bugünkü köşe yazısında bu konuya değinerek, kendisine 18 ayrı kabine listesinin geldiğini söyledi.

WhatsApp'ta 18 ayrı kabine listesi! Bakanlık hevesi taşıyanlar yüzünden...

23 Haziran İstanbul seçiminde Ak Parti'nin kaybetmesinin etkileri, Türkiye siyasetinde konuşulmaya devam ediyor. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan WhatsApp uygulaması aracılığıyla kendisine 18 ayrı kabine listesinin geldiğini söyledi.

Hakan, "Bu listelerin Whatsapp'larda falan dolaştırılmasının arkasında bakanlık hevesi taşıyanlar var" iddiasını ortaya attı.

Hakan bugünkü yazısının "Whatsapp'tan 18 ayrı kabine listesi geldi bana" başlıklı bölümünün bir kısmında şunları kaydetti:

Tak bir mesaj sesi...

TIKLAYIN

Açıyorum:

"Falanca bakan Ahmet, filanca bakan Mehmet" falan türü "hakikiymiş" süsü verilmiş bir liste.

Bu listelerin Whatsapp'larda falan dolaştırılmasının arkasında bakanlık hevesi taşıyanlar var, bundan eminim. AK Parti'nin önündeki en büyük, en yakıcı, en sağlam tehlike işte tam da bu heva ve hevestir, bundan da eminim.

İşte dolaşımda olan listelerden bir kaç örnek;

 

Kaynak: Memurlar.Net

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 12:54

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER