PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Üniversite Personeline 33 Bin 50 Liralık Promosyon Anlaşması

Türkiye İş Bankası ile Üniversite Rektörlüğü tarafından yapılan anlaşma sonucu personel başı 33.050 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Ekonomi 30.10.2022, 17:45 31.10.2022, 12:31 Cansu Polat
Üniversite Personeline 33 Bin 50 Liralık Promosyon Anlaşması

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü ile Türkiye İş Bankası arasındayapılan anlaşma uyarınca üniversite personeline 33 bin TL’lik ödeme yapılacak.

Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, promosyonla ilgili yaptığı açıklamada maaş ve promosyon ödemesine dair protokolü imzaladıklarını kaydetti.

33.050 Liralık promosyon anlaşmasının tüm personele hayırlı olmasını dileyen Üniversite Rektörü Alptekin Yasım’ın açıklaması sonrası Sütçü İmam Üniversitesi personeline İş Bankası’ndan yapılacak ilk maaşla beraber promosyon tutarının yatırılacağı öğrenildi.

Yorumlar (10)
İlginç 1 ay önce
Bakanlığa gelince 15-20 bin, üniversiteye gelince 30-35 bin. Hem de bakanlığın/müdürlüklerin daha fazla personeli olmasına rağmen. Bu işte bir iş var ama hadi bakalım.
Çakır 1 ay önce
5 yıllık bir sözleşme bu
Serdarizma 1 ay önce
Var tabi kardeşim olmaz mı? Bu kadar personelle ve başında hükümete direkt bagli bir bakanla istediğin promosyonu alamiyorsa bu yöneticiler, ya basiretsiz beceriksiz isbilmez muptezeldirler yada arka planda ya zimmetlerine para aliyorlardir yada bakanlığa araç vs gibi malzeme....başka açıklaması olamaz
Eleştiri 1 ay önce
Bakanlık sınıfta kaldı.. Rektörler sınıf atladı...
Şaşırıyorum gün geçtikçe 1 ay önce
Bizim bakanlık gerçekden saçmalamaya başladı kaç aydır üç kuruş para ödeyecekler bitürlü ödemediler yazıklar olsun
Hasan 1 ay önce
Kaç yıllık göremedim?!
46 1 ay önce
4 yıllık sözleşme millet 3 yıllığına. Alıyor 35 bin
He he 1 ay önce
Hani personel sayısı önemliydi aloooo.
Malatya İnönü 1 ay önce
İnönü rektörü de 22000 e anlasti????hayırlı islerrrr
vatandaş 1 ay önce
Bu devlet bankaları az para veriyor hemde kendileri alıyor bakanlıkları özel bankalar olsa en az kat olur parayı veren düdüğü çalsın mecburmuyuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın