PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Tüm Polislere 3 Yıl Süre İçin 27 BİN TL Promosyon Ödemesi Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklama ile Türk Polis Teşkilatına 3 yıl süre için ve tek seferde peşin ödenmek üzere 27.000 TL promosyon ödemesi anlaşması yapıldığı öğrenildi.

Ekonomi 28.09.2022, 14:56 29.09.2022, 14:25 Cansu Polat
Tüm Polislere 3 Yıl Süre İçin 27 BİN TL Promosyon Ödemesi Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, maaş promosyon protokolün 18 Mart 2022 tarihinde 5 yıl süre için Türkiye Vakıflar Bankası ile imzalandığı hatırlatıldı.

Vakıfbank ile yapılan protokolün tüm personeli kapsayacak şekilde yapıldığı ve ödemenin aylık 300 TL’ye anlaşıldığı, enflasyon karşısında değer kaybetmemesi için her 6 ayda bir memur maaşlarına yapılacak zam oranında artırılması şartı getirildiği belirtildi.

Yapılan görüşmeler sonucunda Vakıfbank ile imzalanan protokolun revize edildiğini duyuran Emniyet Genel Müdürlüğü, yeni promosyon protokolünün süresinin 3 yıl olarak belirlendi ve tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele 27.000 TL ödenmesi kararı alındığını duyuruldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Vakıfbank ile yapılan yeni protokolün 11 Kasım 2022 tarihinde yürürlüğe gireceğini belirtti.

Yorumlar (5)
Yorum 3 ay önce
Gerçekten yazık bütün sorumluğu sırtında taşıyan emminet guclerimize sadaka gibi ücretleri reva görenler yazık kul hakkki ödenmez ise mahşere kalır...
Haklı diyenler 3 ay önce
Nasip olur mu SANMAM.Bizim saglikta taktik belli 2 hastane 30 bin promosyon alir susar geri kalanıda toplu bir iş yapamaz.Sonra vay öğretmenler 40 almış,polisler 30 almış diye ağlarlar.
ADANA 3 ay önce
polislerinkini genel müdürlükleri yapmış bizim promosyonuda Sağlık bakanlığı yapsa iki yıla 100.000tl en az verer diyor bankacılar
. 3 ay önce
Bizimkilerde mesai parasini nobet parasindan fazla yapsın sonra nöbet ertesi hem gece çalışıp hem paramız kesilsin
hemşire 3 ay önce
en düşük maaşları uzman hekimle eşitlenmesi gerekn tek meslek onu da chp yapacak ona oy verin