PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Tokat ve Afyon Sağlık Müdürlüğü Promosyonları Yarım Kaldı!

Tokat ve Afyon İl Sağlık Müdürlükleri tarafından yapılan promosyon görüşmelerinde verilen düşük teklifler sonrası ihaleler ileri bir tarihe ertelendi.

Ekonomi 21.11.2022, 16:33 24.11.2022, 00:38 Cansu Polat
Tokat ve Afyon Sağlık Müdürlüğü Promosyonları Yarım Kaldı!

Tokat İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tesislerinde görev yapan sağlık personeline verilecek promosyon ihalesi ileri bir tarihe ertelendi.

Sedat Atlas tarafından yapılan paylaşıma göre, promosyon ihalesine katılan bankalardan Halk Bankası 10000 Tl teklif verirken, Ziraat Bankası 10800 TL, Yapı Kredi Bankası da 10.800 TL ve son olarak İş Bankasının 15000 TL promosyon teklifi verdikleri öğrenildi.

TOKAT SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ERTELEDİ

Bankaların daha fazla artırım yapmamaları üzerine Sağlık Müdürlüğü promosyon komisyonu tarafından ihalenin ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.

AFYON'DA TABAN FİYATA YAKLAŞAN OLMADI

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan promosyon ihalesinde ise ihale taban tutarı 30800 TL olarak belirlenmişti.

Bankaların taban fiyatı olan 30800 TL’ye yaklaşmaması nedeniyle promosyon ihalesinde sonuç alınamadığı öğrenildi.

Yorumlar (13)
Alper k. 2 hafta önce
Sadece kandırmacadan ibaret bu yapılanlar.
"Bakın görüyorsunuz biz elimizden geleni yapıyoruz ama bankalar yanaşmıyor" dedirtmek için. Madem öyle O zaman maaşlar elden verilsin bankalar aradan çıkarılsın
Mazlumdr 1 hafta önce
Afyonkarahisar da bankalar anlaşmış bence. Sırayla ihaleyi alıyorlar. Rekabet falan yok. Halk bankası aldı vakıf bank aldı finans aldı Ziraat aldı şimdi sıra iş Bankasında herhalde ki en yüksek teklifi diğerlerinin 1.5 katı olarak o vermiş. Bence her memur istediği bankadan alma hakkına sahip olmalıdır. 3.500 TL maaş alana iki katı promosyon ben 30.000 alayım ve 15.000 promosyon. Bu nasıl bir mantık acaba.
Sağlık çalışanları 2 hafta önce
BDDK sendikalar nerdesiniz daha düne kadar 27,33.35.40 bin TL veren bankalar ne oldu da 10 bine dustuler lan adam sormaz mı 40 bintl veriyordunuz ne oldi gardaş diye eflasyon mu düştü türk parası değer mi kazandı peki satın mudurler bir aciklama neden yapmıyor bankalara sormuyorlar mi ne oldu da bu kadar düşük teklif veriyorsunuz bunu çalışanlara nasıl anlatırım diye
Sağlık çalışanları 2 hafta önce
Hani bakanlık yapacaktı neden müdürlükler ihaleye çıkıyor ne oldu bir bilen var mı n
Tds 2 hafta önce
Ziraat bankasiyla bakanlık anlaşmamız, halk bankasindan maaş alan iller için görüşmeler devam ediyormuş, ziraatten maaş alan iller kendileri ihaleye çıksın denmiş diye duydum ben. Ama emin değilim bu aralar herşey şehir efsanesi
VİPER 2 hafta önce
GÖRÜNMEZ EL DEVREDE
Sağlık Memuru 2 hafta önce
Bankalar sağlıkcilar kadar başınıza taş düşsün emi iyi alkislayin, emniyete,milli eğitime, üniversitelere verin sağlıkciyi baştan umutlandırın, borclandirin sonra komik rakamlar verin,ne bu nede öbür dünyada hakkımızı ödeyemeyin inşaaallllaahhhhh.
Tek cozum 2 hafta önce
Tek cozum BDDK ve rekabet kurulunu sendikalar araciligi ile devreye sokmak
Labbb 2 hafta önce
Anadolu universitesinin ne kadar personeli var bizim kadar degil ama 41 binliraya imza sttilar bizim neden boyle anlamiyorum ciplak maas az promosyon az butun memurlardan daha az aliyoruz
Sağlık Memuru 2 hafta önce
Ben şuanda sağlık bakanı olsam bütün bankalarin sağlık bakanlığından hizmet alimini keser kime yüksek tutarlar ödediyseler gidin onlar versin derdim.
Ali Can 2 hafta önce
bence sağlıkçılara promosyon vermeye niyetleri yok olsaydı şimdiye kadar bir ilerleme olurdu, diğer promosyon verilen kurumlara 27.000 ve üstü miktarlar ödenirken sağlık bakanlığına bu şekilde davranmaları sahipsiz olduğunu göstermektedir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın