Sözleşmeli Sağlık Yönetici Maaşları - Eylül 2020

İl Sağlık Müdürlükleri Üst Yöneticilerinin Maaş ve Ek ödemelerine dair haber merkezimiz tarafından hazırlanan örnek maaş bordrolarını yayınlıyoruz. Peki Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatında üst yönetici kabul edilenler kimler? İl Sağlık Müdürü – Başkan – Başkan Yardımcısı –İlçe Sağlık Müdürleri ile Hastanelerde Başhekim - Başhekim Yardımcısı - Başhemşire ( Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ) İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri ile Müdür yardımcılarının eylül 2020 dönemine ait sözleşmeli yönetici maaşlarına haber detayımızdan ulaşabilirsiniz.

Ekonomi 15.09.2020, 21:20 18.09.2020, 14:54 Güler Sağlam
Sözleşmeli Sağlık Yönetici Maaşları - Eylül 2020

Sözleşmeli Sağlık Yönetici Maaşları

Sağlık Camiası tarafından sözleşmeli yöneticilerin maaşları haklı eleştirilen almaya devam ediyor. Başta Sosyal medya platformları olmak üzere bir çok mecrada tartışma konusu olan sözleşmeli il sağlık müdürü, başkan maaşı, başkan yardımcıları maaşı ile İlçe Sağlık Müdürü maaşları ne kadar? Ek ödeme olarak kaç lira alıyorlar? Soruları en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Profesör veya doçent ile uzman tabip ile tabip olan ünvanlara göre belirlenen katsayılar nedeniyle farklılıklar gösteren yönetici maaşlarının Eylül 2020 dönemi itibariyle güncel tutarlarını yayınlıyoruz.

Sağlık Personelleri Bordrolarını Gönderdi: 3 Bin 200 Lira Maaş Olur mu? İşte Sağlıkçı Maaşları haberi için tıklayınız

Peki 2020 Eylül Başhekim - Başhekim Yardımcısı - Başhemşire ( Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ) İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri ile Müdür yardımcılarının maaşları ne kadar? Ek ödeme ücretleri kaç lira?

İşte merak edilen BORDROLAR...

Eylül 2020 maaş dönemi için Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı İl Sağlık Müdürlükleri bünyesinde sözleşme imzalamış olan, İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, Başkan, Başkan Yardımcısı ile İlçe Sağlık Müdürlerinin Ek Ödemeleri hesaplarına yattı. Tepe yönetiminin sözleşmeli maaş ücretleri hakkında haber merkezimizin yaptığı çalışma sonucunda elde ettiğimiz tutarları inceleyebilirsiniz. 

Tablolarda maaş ve ek ödeme tutarlarını ayrı ayrı gördüğünüz araştırmamızda, vergi dilimi İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, Başkan, Başkan Yardımcısı gibi ünvanlar için %37 olarak, hastane müdür ve yardımcılarının ise % 27 dilim olarak hesaplanmış, bekar ve eş-çocuk yardımı almayan yönetici maaşları hesaplaması yapılmıştır.

TIKLAYIN

Sağlık Personelleri Bordrolarını Gönderdi: 3 Bin 200 Lira Maaş Olur mu? İşte Sağlıkçı Maaşları haberi için tıklayınız

asd


Yorumlar (34)
Filiz 4 ay önce
Doktorlar hemşire arkadaşlarım kovid ten vefat ederlerken onlar yöneticilerin cebini doldurmakla meşguller Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyşm
Misafir 4 ay önce
Sadece bu bir örnek, vicdanınıza bırakıyorum; normal bir diş doktoru aldığı maaş 5,800 civarında, aynı meslekte ki başhekim yardımcısı diş tabibi 16,000 bin tl alıyor.Tam 3 katı.yorulan çok iş yapana az maaş, torpille görev başındakilere kepçe kazan götürüyorlar. Adalet olmayan yerde bereket olur mu?
Sağlıkçılar. 4 ay önce
Ulan bu kadar paralar neyin nesi kimin parasini kime dagitiyorsunuz değil bu kadar para vermek adamlara koltuk ünvan makam veriyorsunuz üstüne bir o kadar maaş para veriyorsunuz eskiden para değil sadece o koltuklarda oturmak makam sahibi olmak adına aldığı maaş verilirdi şimdi maaslarinin üstüne döner sermaye diye dünyanın parisini veriyorlar 20 TL 25 bin TL 16 TL hava uçuyor koltuk uğruna etiket uğruna bedava bile yaparlar boşa bunca para dağıtılıyor yazıktır günahtır .
kahraman kedi 4 ay önce
bu para az bence...mesai saatlerinde PARTİ BİNASINDA NÖBET TUTAN onlar, GELENE MÜDÜRÜM GİDENE AĞAM PAŞAM DİYEN onlar,,,,,,PARTİNİN HER ADAMINA NAZİK DAVRANMASI GEREKEN onlar....sürekli sürekli yalakalık yapma vaziyetinde olan onlar.....bu para az....daha çok olmalı
Exsen 4 ay önce
Senin ne çektiğini ne anlar bu kadar maaş alan yönetici...tabiki senin tüm sorunlarını sümenaltı yapar...kendinide allar pulllar yukarılara
Bahar 4 ay önce
o kadar çok yolluyorlar ki bu para bile az onlara!!!
Mikriskopik inceleme 4 ay önce
Kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa..! Adaletin bu mu ey ...!? ...
Out look 4 ay önce
Kahrolsun abd ve israil...!
Yolcu 4 ay önce
“Tok olan cümle cihanı tok sanır aç olan cihanda ekmek yok sanır” şu işe bak ya doktor yöneticilerinin 15 bin liranın altında maaşları yok bu nasıl dünya... kader bize de güler be...
gülendam 4 ay önce
öbür dünyada :(
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?