Soylu: Hükumet Olarak 3600 Ek Göstergeyi Gerçekleştireceğiz!

Dün akşam katıldığı Hadi ÖZIŞIK youtube canlı yayınında soruları cevaplayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polislere 3600 ek gösterge hakkının verilip verilmeyeceğine ilişkin soruya, "Hükümet olarak bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda sözümüz var" cevabını verdi.

Ekonomi 30.05.2020, 18:15
Soylu: Hükumet Olarak 3600 Ek Göstergeyi Gerçekleştireceğiz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya üzerinden katıldığı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak soruları yanıtladı.Polislere 3600 ek gösterge hakkının verilip verilmeyeceğine ilişkin soruya Bakan Soylu, "Hükümet olarak bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda sözümüz var" cevabını verdi.

CUMHURBAŞKANINA, SAĞLIK ÇALIŞANLARI 3600 EK GÖSTERGE SÖZÜ HATIRLATILMIŞTI!

Yine dün öğleden sonra İstanbul'da inşa edilen Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen sağlık çalışanı da, "Cumhurbaşkanım, 3600 ek göstergeyi bekliyor sağlık çalışanları. 3600 Ek Gösterge müjdesini vermiştiniz, ben sendika temsilcisiyim, resmileşmesini bekliyoruz" demişti. 

TIKLAYIN

Sağlık çalışanını dikkatle dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "verilen söz neyse odur" diyerek 3600 ek gösterge talebine cevap vermişti. 

Süleyman Soylu'nunda Polisler için hükumet olarak sözümüzü gerçekleştieceğiz demesinin ardından özellikle Hemşire ve Polis kesiminde ek gösterge konusunda sönen umutlar yeniden yeşerdi. 

İŞTE O ANLAR:

Yorumlar (2)
ALİ 5 ay önce
NE ZAMAN 3600 ????¿?????
Keşke 5 ay önce
Sayın süleyman soylu bizim bakanımız olsaydı bizi kimseye ezdirmezdi şu andaki en dürüst ve dobra bakan kağıttan hiçbir şey okumazdı bütün gerçekleri dik duruşuyla anlatırdı
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?