PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sendika Genel Başkanı: Sağlık Bakanlığı Promosyonu 650 TL’ye Anlaşıldı

Kulis bilgisi olarak paylaşım yapan Sendika Genel Başkanı, Sağlık Bakanlığının aylık 650 lira üzerinden promosyon anlaşması yaptığını duyurdu.

Ekonomi 22.11.2022, 11:33 24.11.2022, 00:37 Cansu Polat
Sendika Genel Başkanı: Sağlık Bakanlığı Promosyonu 650 TL’ye Anlaşıldı

Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Menderes Özer’den Sağlık Bakanlığı promosyona anlaşmasıyla ilgili açıklama geldi.

Promosyonla ilgili kulis bilgisi olarak duyuru yapan Özer, Ziraat Bankası ile aylık 650 TL karşılığında anlaşma yapıldığını ileri sürdü.

Sağlık Bakanlığı promosyon anlaşmalarında güncelleme için de bu fiyatın geçerli olacağının altını çizen Özer, iddiasıyla ilgili gelen yorumlara 650 TL’lik promosyon tutarının büyük ihtimal doğru olduğu yanıtını verdi.

Sağlık Bakanlığı Özel’in iddiasına göre aylık 650 TL bandında promosyon anlaşması yaparsa, 36 ay süre için 23400 TL personele tek seferde promosyon ödemesi yapılması gerekecek.

Öte yandan 39 SAĞLIK BRANŞI TWİTTER HESABI dün yaptığı paylaşımda, Sağlık Bakanlığı’ndan resmi bir açıklama gelmediği için promosyon sürecinin kulaktan dolma bilgilerle ilerlediği belirtilerek, promosyonla ilgili son edindikleri bilgileri paylaştı.

39 SAĞLIK BRANŞI TWİTTER HESABI tarafından Ziraat Bankasının teklifinin 25 BİN TL ile 27 BİN TL arasında olduğu ileri sürülürken, Sağlık Bakanlığı’nın 30.000 TL promosyonda direttiği iddia edildi.

Sağlık Bakanlığı promosyon anlaşmasının en geç 24 kasım’a kadar sonuçlanacağını söylenen açıklama sonrası gözler 24 Kasım’a çevrildi.

Yorumlar (56)
Mıü3t 2 hafta önce
Bunun birde seçimi var en 5 oy benden kaybettiniz
Enflasyon 2 hafta önce
Enflasyon a göre isterim. Enflasyon bu kadar oynak olunca 50 bin verse gene değeri yok
Mıü3t9 2 hafta önce
Sesim her zaman çıktı fikrimi bilmeden yorum yapma hiç bir zamanda desteklemedim sendikasına girmedim boş boş herkesi yaftalamayın!!!!
Yazıklar olsun 2 hafta önce
Ne? Yazıklar olsun . Bu oyunun ortağı olan herkese hakkım haram zıkkım olacak. Sandık gününü iple çekiyorum. Ege üniv 45 bine anlaşmış bakın. Aradaki fark kimin cebine giriyorsa vakti gelince çıkacak çıkaracağız mutlak ortaya
Sağlık 2 hafta önce
Saglik bakanlığı promosyon işine el attı bankaların hepsi geri adım atmaya başladı. Bu bakanlık acaba ne ise yarıyor vatandaşın dertlerine binbir derman olmak için herşeyi feda ediyor ama çalışanına gelince olacak olan işleride bozuyor yetmezmiş gibi bizi de bitirdi artık secim gelsin dengeler değişsin gerçekten artık değişim olmalı yoksa bizim sağlıkçılar olarak bir beklentimiz yok..
YAZIK 2 hafta önce
ay canım onca hakkımız yendi sesin çıkmadı promosyonu az alıncamı aklın başına geldi kıyamam.
kimsesiz 2 hafta önce
Sayın bakan bu işe el attıysa kesin bir problem çıkacak ve personel birbirine düşecektir.
Vatandaş 2 hafta önce
Aynen katılıyorum bakan biraz bizden uzak dursa sadece kendine düşen vazifeleri yapsa sorun kalmayacak ama adam nereye elini attıysa hepsini batırdı dağıttı bitirdi yaw bi git artık bay koca yaa ama...
Kendine Müslüman 2 hafta önce
650 tl bir ay sonra 500, diğer ay 350, öteki ay 200 demek ????
Adanalı Sağlıkcı 2 hafta önce
Adana 21.200tl olacak galiba cezasıda dahil. Bekir bey anket yapıyor ve milletim nabzını ölçüyor. Vah benim garip Adanalı sağlıkçılarım hiç yararımıza iş olmaz mı şu şehirde. Siirt bile Adana'daki çok alıyor. Açın artık şu gözünüzü. Bekir Nennioglu oy kaybetmeye devam diyelim
Hbb 2 hafta önce
Bankalar bize promosyonu vermiyor ama müdürlük sendikalar az istesin diye vereceğini veriyor
Saglikci 2 hafta önce
Bu anlaşmayı yapanlarin emekli ikramiyelerini de 36 aya bölsünler ne kadar güzel bir anlaşma yaptıklarını o zaman anlarlar. Galiba parayı çarçur ederiz diye hepsini vermiyorlar. Puhaahaa
Hatice 2 hafta önce
Aylin k promosyonu hiç vermesinler hiç kimsenin işine yaramaz
Alparslan 2 hafta önce
Tek seferde yazıyor yazıda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın