Sağlık Müdürü Resmi Yazı İle 4/D Sürekli İşçilere Ek Ödemeden Pay Verdi!

Aydın Sağlık Müdürlüğü tarafından Merkezde bulunan Devlet Hastanesi ile ADSM Başhekimliğine gönderilen yazı ile Sağlık Müdürlüğünce tüm personelere ek ödemelerin en üst düzeyden dağıtılacağı vurgulanırken, 4/D sürekli işçilere yönelik olarak da oluşturulacak havuzdan 200 TL dağıtılması için döner sermaye sisteminde tasarruf sağlanması talimatlandırıldı.

Ekonomi 11.05.2020, 15:39 11.05.2020, 15:56
Sağlık Müdürü Resmi Yazı İle 4/D Sürekli İşçilere Ek Ödemeden Pay Verdi!

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bir gazetecinin sorusu üzerine sağlık çalışanları dışında sürekli işçilere ek ödeme yada artı ücret düşünüyor musunuz sorusuna "değerlendiriyoruz" cevabının vermesinin üzerinden 1 ay kadar zaman geçmesine rağmen en küçük bir gelişme yaşanmamıştı.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
Fatih 6 ay önce
Şahsen ya sadece pandemi ile birebir ile uğraşan hastane personellerinin ayrım yapılmadan tavandan odenmeli arkadaş aynı hastanede çalışıyorsun birebir içinde olmayan sağlıkçı ile gih sınıfındaki personel arasında gih 150 TL yukseokul sağlık memuru masabasi 1400 TL oh ne güzel böyle şey olur mu arkadaş bu ekip işi ise dara gelince söylenmesi güzel ama faaliyete geldi mi sağlıkçı başka yok bu yüzden ben şahsım adına sendikaların da birşeye yaramadigini çok net görüyoruz ve sendikalardan istifa edip kurumlar arası gecis ile başka kuruma geçmek dahaviyi bence Allah izin fırsat verirse en azından moralimiz bozulmaz o kadar uğraş çabala maddiyata hakka geldi mi sadece sağlıkçı kalsın
gamze 6 ay önce
Sağlık Müdürü 200 TL kadar diyor. Aydın Adsm de 50 TL dağıtıyorlar. bizim gibi çalışanların ne kadar fazla sorumluluk ve hizmetlerimiz olduğu ne zaman görülecek acaba?
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?