PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğünün Promosyon Revize Talebine Bankadan 7 Bin 800 Liralık Teklif!

Yapı Kredi Bankasından Banka maaş promosyon anlaşmasının revize edilmesini isteyen İl Sağlık Müdürlüğü, bankanın kalan 26 aylık süre için 7.800 TL teklif vermesi sonrası sözleşmeyi feshetti.

Ekonomi 01.11.2022, 00:19 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğünün Promosyon Revize Talebine Bankadan 7 Bin 800 Liralık Teklif!

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası arasında imzalanan promosyon sözleşmesinin revizyonu için yetkili sendika temsilcileri ile yapılan değerlendirme sonucunda bankadan revize teklifi talep edildi.

Yapı Kredi Bankası, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün bu teklifine olumlu dönüş yapmadı.

Sağlık Müdürlüğü Yetkilileri, sendika temsilcileri ile bir araya gelerek bankadan bu defa kalan süre için ayrı bir teklif ve kalan süreye ilave 1 yıl eklenerek ayrı bir teklif vermesini talep etti.

26 AY İÇİN:7800 TL, 38 AY İÇİN:11.400 TL

Sağlık Müdürlüğü’nün ikinci talebine dönüş yapan Yapı Kredi Bankası, mevcut sözleşmeden kaynaklı tazminat olmaksızın kişi başı 26 aylık kalan süre için 7800 TL, 38 aylık süre için ise 11.400 TL promosyon teklifi sundu.

Bankanın 7.800 liralık teklifi sonrası bugün Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nde Promosyon İhale Komisyonu ile sendika temsilcileri bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

YAPI KREDİ İLE OLAN SÖZLEŞME FESHEDİLDİ

Mevcut ekonomik koşullarda ve diğer kurumların yapmış olduğu promosyon ihalelerine gelen teklifler düşünüldüğünde, Sağlık Müdürlüğü, Yapı Kredi Bankası ile olan promosyon anlaşmasının feshedilmesi kararını aldı.

KASIM AYINDA YENİ İHALE YAPILACAK

Promosyon sözleşmesini fesheden İl Sağlık Müdürlüğü, kasım ayında yeni ihaleye çıkacak. Mevcut promosyon protokolünden kaynaklı tazminatın ise, yeni ihaleyi alacak banka tarafından anlaşılan promosyon tutarından ödenmesi suretiyle karşılanması kararı alındı.

Yorumlar (21)
Çalışan 4 hafta önce
Yorumlarda bir doktor yazmış galiba hekimler ayrı yapılsın diye, tabip dışı maaşı 13-15 arası demiş genelde de 2-2,5 maaş verilir demiş. Şimdi soruyorum o çok bilmiş doktor insanına ocakta asgari ücrete rekor zam muhabbeti dönüyor yüzde 60 vs. Memura gelmiyecekmi bu zam? Gelirse maaşlar 20 bin seviyesine çekildiği anda benim 13 bin maaştan hesaplanan promosyon anlaşmamda hak kaybı olmayacak mı?
Kes 4 hafta önce
Alttaki yorumlara bak, bu il nerdeee neden bekliyoor diyip duruyorlar, o zaman demeyecekler yeni yılı bekleyecekler.
Eee 4 hafta önce
Onu diyorum işte sivri zekalı kardeşim, şu an ne kadar verilmesini bekliyorsunuz, zamlar görülmeden sözleşme yenilenmemeli, herkes neden yenilenmiyor diye kızıyor, şu anki maaşlara göre verilen promosyonlar gayet normal, ve herkese maaşına göre verilmeli ocak-mart arası yenilenmeli
Eee 1 ay önce
Tabiplerin kendisinin ayrı girmesi lazım. Tabip dışı ortalama maaşlar 12-15 arası değişiyor, promosyon olarak ne bekleniyor anlamıyorum... geçmiş yıllarda genelde 3 yıla 2-2,5 maaş vermişler. Bu da 25-30 yapıyor zaten, üstüne fesih tazminatı ödenecek birde.
Boş 3 hafta önce
Ya ne alakası var 112 de calısıyorum 15 alıyorum hekim arkadaş 112 de 21 alıyor uçurum fark yok aglamayın
Prm e cevap 3 hafta önce
Birader niye karşı çıkıyorsunuz, biz sizin rızkınızı mı istiyoruz, kendi rızkımızın peşindeyiz..
Prm 4 hafta önce
Bakanligida ayiralim bence... En azindan bizimde bir bakanimiz olmus olur... Doktor bakani bizle pek ilgilenmiyor cunku
Hak aranmalıdır 4 hafta önce
Bence de hekimler hekim dışı yükünden burda da kurtulmalı, gerekirse iş bırakmalar bile tekrar düşünülmeli...
Kes 4 hafta önce
Hani açtınız diyip olayı saptırmayın, her zamanki gibi hakkımızı arıyoruz, az ötede ağlayın...
Sağlıkcı 4 hafta önce
Gerçekten kredi cektiginizi düşünüyor musunuz siz ? 30-40 bin lira alıp bankaya yattığı an çekip ya altın dolar bitcoin alıyorsunuz. Sağlıkçı cogunlukla ekside olduğu için yatan maaş da geçmiş faize gidiyor. Ay ortasında sonra yine kredi kartından ya da nakit avansla harcama yapıyor. Şimdi bankaya kim daha fazla kazandırır bir cikarım yap bakalım.
adem 4 hafta önce
sadaka mı veriyor. bu ülked bankalar ve sigorta şirketleri uçurum yaratıyor soyuyor
ENes 4 hafta önce
Hani açtınız para almıyordunuz şimdi ayrı girelim diyorsunuz
Hani açtınız 4 hafta önce
İşinize geldiğinde açız işinize geldiğinde çok alıyoruz. Disko lambası gibi yanar döner.
Bencede 1 ay önce
Banka çektiğin krediye, kredi ekstrene bakıyor diyorlar fakat daha çok kazanan daha çok kredi kartı harcaması yapar bunu düşünemiyorlar, yine her türlü kişi başı düşen promosyon hekimlere daha fazla olacaktır.
Evet 1 ay önce
Bence de öyle olmalı, sayı önemli diyenler vardı. Alakası yok daha geçen 87 personellik yere 22 bin verildi. Belediye işçilerinin de sayısı az olmasına rağmen 25-30 lar havada uçuşuyor. Hekim sendikaları zaten il sağlık müdürlükleriyle temasta umarım ilerleyen günlerde adım atılır, belki de bakanlık bu yüzden el attı, bilemeyiz
diş TEK 1 ay önce
Yorum yokmu aloooo
Adana 4 hafta önce
Adana da dolabmı dönüyor lafı çok
Sağlıkçı 1 ay önce
Adana nerede ADANAA
ya sabır 4 hafta önce
KONYA yönetimi uykuda kaplumbağa misali, kabuğuna kafasını gömmüş kör sağır dilsiz
Kayseri 1 ay önce
Her yenilikte pilot il olan Kayseri de personelin faydasına olacak bir işte adım bile atılmıyor.
Promosyon 4 hafta önce
Yapı Kredi malesef bize hiç teklif bile vermedi. Şans yok işte aynı kurum farklı ilçe 18 bin ile yeniledi biz avucumuzu yaladık. Yetkililer nerede
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın