PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğünün Ek Promosyon Anlaşmasını Banka İptal Etti

31 Aralık 2022 tarihinde bitecek olmasına rağmen banka ile yapılan anlaşma sonucu ek protokol ile 1100 TL’lik yapılan promosyon anlaşmasının son anda iptal edildiği öğrenildi.

Ekonomi 13.10.2022, 19:47 14.10.2022, 11:04 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğünün Ek Promosyon Anlaşmasını Banka İptal Etti

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü’nün mevcut maaş promosyon anlaşması 16 Eylül 2022 tarihinde ek protokol yapılarak güncellenmişti.

Promasyon ihale süresinin bitimine 3 ay kalmasına rağmen, bu süre için 1100 liralık ek promosyon ödemesi sağlık çalışanlarının sevindirmişti. Yapılan ek protokolle ilgili bugün ilginç bir gelişme yaşandı.

İddialara göre; Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü ile Eylül ayında anlaşan banka yetkilileri bugün itibari ile ek protokol sözleşmesini tek taraflı fesih ettiklerini bildirdi.


1100 Liralık Banka Promosyon Güncellemesi Yapıldı - TIKLAYINIZ.


Konuyla ilgili ne banka ne de İl Sağlık Müdürlüğü tarafından resmi bir açıklama yapılmazken Sağlık Müdürlüğü’nün Bankanın son anda verdiği iptal kararıyla ilgili ne gibi bir yaptırım uygulayacağı merak ediliyor.

Yorumlar (2)
Adana 2 ay önce
Adana da bir ses çıkarmı 3 yıl rekor kırmıştı ilçesi kadar olan diğer iller 3 yıla 7500 TL alırken kendisi 5 yıla 5500tl vermişti şimdi yine bir rekor çıkabilir örneğin biz iptal etmiyoruz 3 yılda bekliyoruz para da istemiyoruz yada yine en az TL ye en çok yıl şasırmam
çankırı 2 ay önce
Bu anlaşmayı yaparken protokol, sözleşme nasıl yapılmaz? gerçekten hayret verici banka kendi kafasına göre ek promosyonu iptal ediyor yöneticiler sessiz yazıklar olsun