PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğü Promosyon İhalesine Katılım Bedeli: 30 Bin TL

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nün yarın yapacağı banka maaş promosyon ihalesine, bankaların ihale katılım bedeli en az 30.000 TL olarak belirlendi.

Ekonomi 08.11.2022, 17:06 09.11.2022, 23:28 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğü Promosyon İhalesine Katılım Bedeli: 30 Bin TL

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlar da görev yapan sağlık personelinin banka maaş promosyon ihalesi 9 Kasım 2022 tarihinde yapılacak.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı görev yapan sağlık personeli 36 ay süreyle maaş ve diğer ödemelerini alacağı bankanın belirlenmesi için promosyon ihalesi yapılacak.

Sağlık Sen Nevşehir Şubesi tarafından ihaleyle ilgili yapılan açıklamada, ihaleye katılım bedelinin kişi başı en az 30.000 TL olması şartının ihale şartnamesine eklettikleri açıklaması geldi.

36 ay süreli banka maaş promosyon ihalesini açılış taban fiyatı 30.000 TL olarak belirlenmiş oldu.

Şartnameye eklenen madde sonrası bankalar sadece 30.000 TL’nin üzeri için teklif verebilecekler.

GÜNCELLEME: Sağlık Müdürlüğü’nün banka promosyon ihalesine hiçbir banka teklif vermedi. Detaylar için "Sağlık Müdürlüğünün Promosyon İhalesine Hiçbir Banka Katılmadı!" başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz. 

Yorumlar (10)
Vxc 1 ay önce
Yahu saglık bakanlıgı artık kimle anlaştı hangi bankayla sürectesin acıklayın il saglık müdürlüğü zaten 3ay oldu bi gelişme gerçekleşmedi derken bakanlık devraldı yahu milletin borcu var uzattıkca herşeye zam geliyor yazıktır bir ay önceki 25bin TL bu ayki 27bin TL dir bekle bekle bı kişide cıksın acıklama yapsın bankalar tabi diğer bakanlıklara para dagıttı adamlar nerdeyse 3ay önce aldı prosyonu yolu yarıladı tekrar ihaleye girecek saglık bakanlıgında çıt yok
Ahmet41 1 ay önce
Kocaelide daha promosyon ihalesi tekrardan yapılacak mı belli değil helal olsun Nevşehir il sağlık müdürlüğüne.
I.demir 1 ay önce
Hadi bakalım ne kadar etkili sendikaymış görelim.bu haberi yaptırmakta degil.
67li 1 ay önce
Zonguldaktaki yetkili sendika ve il sağlık müdürlüğü acaba bu haberleri görüp napiyor ?
saglıkçı 1 ay önce
saglık çalışanları meslektaşlarım napsak boşa ne saglık bakanlıgı nede sendika nede saglık müdürlügü biz saglık çalışanlarını tınlamıyorlar bile diger kurumların bakanlıklarına ve sendikalarına helal olsun adamlar çalışanlarına deger veriyorlar bizim bakanımız ise sadece alkışla yetinmemizi istiyor oysa hepimizin ailesi bakmakla yükümlü oldugu çocukları var yazık nedir günah nedir hak edilmişi vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar şifai bir waatsap mesajıyla
Yakın geleceğin milyoneri 1 ay önce
İzmir yine ölü taklidi yapıp bankaya kar ettiriyor
kayserinin sesi 1 ay önce
kayserideki yetkili sendika ne yapiyor acaba.ilk.sozlesme yapilirken banka ne verdide sesleri cikmiyor? Oturup gobek buyutsunler tehdit etsinler.yazikkk
sendikalı 1 ay önce
ankara uyuyorrrrrrr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın