PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğü Duyurdu: Maaş Promosyon Hamlesi Başlattık

Batman İl Sağlık Müdürlüğü resmi web sitesinden promosyon ihalesinin güncellenmesi için promosyon hamlesi başlattıklarını duyuruldu.

Ekonomi 10.08.2022, 08:51 10.08.2022, 08:57 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğü Duyurdu: Maaş Promosyon Hamlesi Başlattık

2021 yılında Batman il sağlık müdürlüğü bünyesinde imzalanan maaş promosyon anlaşmasının değişen ekonomik şartlar gerekçe gösterilerek güncellenmesi için değerlendirme toplantısı yapıldığı belirtildi.

Sözleşme imzalanmasının ardından değişen ekonomik koşulların objektif ve önceden belirlenmeyecek nitelikte olması nedeniyle imzalanan maaş promosyon sözleşmesinin yeni bir düzenlemeyle revize edilmesi sağlık Müdürlüğü’nde yapılan toplantı sonunda kararlaştırıldı.

İl Sağlık Müdürü Başkanlığında yapılan toplantıya Sağlık Müdürlüğündeki Hizmet Başkanları ile ildeki yetkili Memur ve İşçi Sendikası’nın Şube Başkanları da hazır bulundu.

Toplantı salonunda alınan kararla ilgili Sağlık Müdürü Canpolat şu açıklamayı yaptı: "artan enflasyon verileri göz önünde bulundurularak personelin ağır ekonomik şartlar altında kalması nedeniyle, yapılmış olan protokolün revize edilmesi ve resmi yazı ile bankaya bildirilmesi, ilgili bankanın protokolü revize etmemesi halinde fesih yoluna gidileceği kararı alındı"dedi.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?