PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğü 22 Bin Liralık Promosyon Teklifini Kabul Etmedi

Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan sağlık çalışanları için yapılan banka maaş promosyon ihalesi 17. turda yarım kaldı.

Ekonomi 28.10.2022, 09:59 28.10.2022, 10:18 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğü 22 Bin Liralık Promosyon Teklifini Kabul Etmedi

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan sağlık çalışanları adına banka promosyon ihalesi 17. turda sonlandırıldı.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’nde yapılan banka promosyon ihalesi, yapı kredi bankasının verdiği kişi başı 22.000 liralık teklifte kaldı.

Yapı Kredi Bankası 3 yıl süre için Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan sağlık çalışanlarına banka maaş promosyon olarak 22.000 liralık teklifi verdi.

Yapı Kredi Bankasının verdiği 22.000 liralık tekliften başka fiyat yükselten banka olmaması üzerine promosyon ihalesi 17. turda sonlandırıldı.

Sağlık Müdürlüğü’nün ihaleyle ilgili nihai kararı vermediği öğrenildi.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’nün, promosyon ihalesi ile ilgili Sağlık Bakanlığı’nın yürüttüğü promosyon sürecinin sonucunu bekleyeceği öğrenildi.

Promosyon başta olmak üzere sağlık personelini yakından ilgilendiren tüm haberlerden anında haberdar olmak için 0 530 557 83 93 nolu numaramızı rehberinize kayıt ettikten sonra bize Whatsapp üzerinden "EVET" mesajı göndererek sisteme kayıt olabilirsiniz. 

Not: Whatsapp Grubu DEĞİL, yazılımımız tarafından önemli gelişmeleri Whatsapp'ınıza SİZE ÖZEL mesaj gönderiyoruz. Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ.

Yorumlar (13)
Salil Yıldırım 1 ay önce
Bu promosyon mevzusunda, bankaya güvendiğim kadar, kendi yöneticilerime güvenmiyorum.
He he 1 ay önce
Katılan ekibe baktım yok iç açıcı değiller çalışanlara geçmiş olsun.
SAĞLIKÇI 1 ay önce
sağolasın personel sağlık sizde olmasanız promosyonu gündeme getiren yok inşAllah büyüklerimiz bu işe el atarlar artık sendikalar uyuyor biren evvel çözüme ulaşsa artık...
Kayseri 1 ay önce
PTT den alak ulan...
Yurdum ordum 1 ay önce
Ordu il sağlık müdürlüğüne 36 ay için 9000 TL teklif ettiler. Resmen bu dalga gecmektir, hakarettir. Bunuda duyurmaniz gerekir.
cilesiz 1 ay önce
sağlıkta promosyon ile ilgili üstüste haberler yapan editör arkadaş suspus oldu . ona bilgileri veren kulisi yıkıldı yoksa haberler takipçi kazanmak için yalanmıydı ? dün bakanlıkta ihale vardı sözde ..
Günaydın 1 ay önce
Bu işte bir çakallık olmasında iptal olsun.hayırlisi olsun
İçler acısı 1 ay önce
İçler acısı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın