PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık İşçilerine 2 Yıl İçin 19 Bin 500 Lira Maaş Promosyonu

Çoğunluğunu sağlık çalışanlarının oluşturduğu 4D kamu işçileri için yapılan maaş promosyon ihalesinde 2 yıl için 19 bin 500 TL’lik promosyon anlaşması yapıldı.

Ekonomi 24.08.2022, 20:35 Cansu Polat
Sağlık İşçilerine 2 Yıl İçin 19 Bin 500 Lira Maaş Promosyonu

Adnan Menderes Üniversitesinde yapılan maaş promosyon anlaşmasında Yapı Kredi Bankası 2 yıl için kişi başı SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 19.500 TL promosyon ödemesi yapacak.

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ihalenin yapıldığı esnada yaptığı açıklamada; “sağlık çalışanlarımız bu süreçte inanılmaz bir özveriyle çalıştılar. Bazen günlerce, haftalarca evlerine gitmeden burada mesai yaptılar” diyerek ihaleye katılan banka temsilcilerine seslendi: “tüm bu saydıklarımı göz önünde bulundurarak teklifler vereceğinize inanıyorum” diyen Rektör Aldemir, ihalenin herkes için hayırlara vesile olmasını diledi.

Yaklaşık 2 saat süren ihale Yapı Kredi Bankası ile İş Bankasının büyük çekişmesine sahne olurken ihale 19.500 TL ile Yapı Kredi Bankasında kaldı. Yapı Kredi Bankası’ndan sonra en düşük teklifi 19.000 TL ile Türkiye İş Bankası verdi.

İhale sonucunda çoğunluğu sağlık çalışanı olan personeller Rektör Prof. Dr. Aldemir’e teşekkür ederek davullu zurnalı kutlama yaptılar.

Yorumlar (2)
Osman çetin 1 ay önce
haram zehir zıkkım olsun kpss ile değil dayı torpiliyle girdi bunlar
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?