Sağlık Çalışanlarına Banka Desteği

Sağlık çalışanları için Burgan Bank tarafından finans desteği paketi açıklandı. Pakete göre doktorlardan hemşirelere, eczacılardan sağlık teknisyenlerine kadar tüm sağlık personeli yıl sonuna kadar vadeli mevduatlarına özel faiz oranları, ücretsiz EFT/havale ve ilk banka kartı harcamasına para iadesi gibi avantajlardan yararlanabilecek.

Ekonomi 02.11.2020, 10:12 02.11.2020, 10:47 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanlarına Banka Desteği

Butik bankacılık anlayışı ile hizmet veren Burgan Bank, Covid-19 salgınında toplumsal dayanışmaya ve mücadeleye katkı sunmak amacıyla sağlık personellerine özel bir finansal paket hazırladı.

ÖZEL FAİZ ORANLARI

Sağlık çalışanlarının birikimlerine yönelik şube ve dijital bankacılık kanalları üzerinden çeşitli avantajlar içeren paket, 1 milyon TL’ye kadar olan vadeli mevduat hesaplarına cazip faiz oranları sunuyor.

ÜCRETSİZ EFT VE HAVALE

“Sağlık çalışanlarımızın yanındayız” anlayışıyla hazırlanan özel pakette, şubeler ve dijital bankacılıktan yapılan EFT ve havale işlemlerinden ücret alınmıyor. Ayrıca, Burgan Bank banka kartı ile yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışverişe 50 TL para iadesi veriliyor.

2020 YILI SONUNA KADAR GEÇERLİ

Doktorlardan hemşirelere, sağlık teknisyenlerinden eczacılara kadar tüm sağlık personelinin yararlanabileceği Burgan Bank’tan sağlık çalışanlarına ayrıcalıklı paket, 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Mehmet Ali Uğur 10 ay önce
Sağlık Çalışanları üzerinden reklam yapacak kadar rezilsiniz
Seyfi Kartalkuşunu 10 ay önce
İyi reklam
Fahrettin 10 ay önce
Bir siz kaldınız sağlık çalışanlarını su istimal etmeyen. Yazıklar olsun
adem 10 ay önce
Haberi silin reklamları olmasın
tereli 10 ay önce
bu nasıl bir avantajdır. zaten bizler maaş alıdığımız bankada eft havale ücreti vermiyoruz. bize özel faiz oranı neymiş. bankanın adı duyulsun laf olsun haber olsun
Madur sağlık çalîşani 10 ay önce
Sağlık çalışanlarıyla dalgamı geçiyorsunuz banka desteği diyerek beş kuruşluk kimsenin desteği yok hele ki bankaların hiç yok
Mehmet bey 7 ay önce
Diyarbakır çocuk hastanesinde işe gelmeyenler mi , istediğinize verdiğiniz fazla mesailer mi , Covid alanında çalışmayanlara verilen covid üzeri döner sermayeler mi , ortalıkta gezen koordinatör adı altında bir sürü çalışmayan personeller mi , say say bitmez.
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?