PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığı Promosyonu Her Ay 1000 TL Kaybettiriyor

Sağlık Bakanlığı’nın süreci devraldığı promosyon görüşmelerinde, çalışanlar bekletilirken aylık kayıp ise 750 TL ile 1000 TL arasında yaşanıyor.

Ekonomi 10.12.2022, 10:47 12.12.2022, 12:23 Cansu Polat
Sağlık Bakanlığı Promosyonu Her Ay 1000 TL Kaybettiriyor

Sağlık teşkilatının gözü kulağı Bakanlık tarafından sonuçlandırılması beklenilen promosyon görüşmelerine çevrilmiş durumda.

Sağlık Bakanlığı Promosyon Görüşmeleri!

Sağlık Bakanlığı promosyon görüşmelerinde belirli bir aşamaya gelinlikten sonra adeta görüşmeler kitlenmiş durumda. 2-3 ay öncesinde yüksek teklif veren Kamu Bankasının tutumu ise tamamen değişmiş durumda. Diğer illerde teklif edilen komik rakamlar ise sağlık çalışanlarıyla dalga mı geçiliyor sorusunu akıllara getirdi.

Sağlık Bakanlığı Promosyon Bekletiliyor!

Sağlık personelleri tarafından web sitemize sıklıkla sorulan Sağlık Bakanlığı promosyon ne oldu? sorusu ise saha da hala yanıt aranan sorular arasında. 9 Aralık 2022 itibariyle gerek düşük gerekse de orta seviyedeki promosyon tekliflerinin tamamının beklemede olduğu belirtildi.

Sağlık Bakanlığı Promosyon Whatsapp’tan mı Yürüyor!

Sağlık Bakanlığı promosyon ile ilgili herhangi bir resmi yazı göndermezken, doğrudan telefon talimatı ve whatsapp mesajlarıyla sağlık müdürlüklerinden promosyonla ilgili beklenmesini istemeye devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı Promosyon Sessizliği!

Öte yandan son zamanlarda sözleşme imzalayan hiçbir İl Sağlık Müdürlüğü bulunmuyor. Anlaşmasını yapan birkaç İl Sağlık Müdürlüğü var ancak onlar da henüz resmi sözleşmeyi imzalamadı. Adeta promosyonda büyük bir sessizlik ve gözle görülür belirsizlik devam ediyor.

Yalova İl Sağlık Promosyonu 2. Kez İptal Etti!

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü 8 Aralık günü promosyon ihalesi düzenledi. Ancak İl sağlık Müdürlüğünün düzenlediği promosyon ihalesinde bankanın iletitği teklifin beklenenin çok altında kalması nedeniyle 2. kez iptal edildiği öğrenildi. Promosyon iptaliyle ilgili yetkili sendika tarafından yapılan açıklamada “değerli sağlık çalışanlarımız bugün yaptığımız maaş promosyon ihalesi beklentimizin altında kaldığından dolayı tekrar iptal edilmiştir” açıklaması yapıldı.

Sağlık Bakanlığı Promosyon Kaybı Aylık 750 TL!

Sağlık Bakanlığı promosyon görüşmelerinin tıkanması nedeniyle sürecin beklenenden daha fazla uzaması sonucu çalışanların aylık 750 TL ile 1000 TL arasında kayıp yaşadığı ileri sürüldü.

Diğer taraftan yaklaşık 4 aydır arap saçına çevrilen Sağlık Bakanlığı promosyon görüşmeleri ile ilgili çalışanların en büyük çekincesi ise yeni bir whatsapp Mesajıyla İl Sağlık Müdürlüklerine Bakanlık tarafından “başınızın çaresine bakın” talimatının gelmesi.

Çalışanların bunca ay bekletilmesinden sonra karşılığının herkesi memnun edecek, tutarlı bir promosyon miktarı ile anlaşma yapılması umut ediliyor.

Yorumlar (35)
Sm 2 ay önce
Sağlık bakanlığı gitgide çalışanların gözünde itibar kaybetmekte. Yılların sağlık çalışanı ile İlci maaşı denk hale geldi neredeyse. Ayrıca promosyon işi ise fiyaskoyla neticelecek gibi. Bakanlık kendine pay mı alamadı acaba.
rizeli 53 2 ay önce
OLMAYAN BİR OBJE KAYBOLMAZ
Sağlık Memuru 2 ay önce
Sevgili meslektaşlarım promosyon yada sağlık personeli kimsenin umrun da değil. Bizler hiç bu kadar üvey evlat muamelesi görmemiştik. Bizler sözde kahramanlarız pandemi döneminde bile değer görmeyen insanlar olarak boşa bekliyoruz değişen hiç bir şey olmayacak olursa da komik rakamlar olur oda seçim önü diye. Bakan beyi tebrik etmek lazım
Sağlık Çalışanı 2 ay önce
istanbul 41.50 iken iptal edildi neymiş 5 yıl çok uzunmuş güler mısn ağlar mısın eğer iptal edilmeseydi 45 vaya 50 arası olacaktı hiç bir sebep yoktu bence
Fatih 2 ay önce
Saglikcilar ne zaman adam yerine konuldu ki ? Hicbirseye sasirmamayi birakali cok oldu. Bugunler dunlerin yarini.
Sm 2 ay önce
Saglik bakanligi promosyon icin sikistiracak olan sendikalardir acaba 500bini asan uyesi olan saglik sendikalari ve baskanlari o koltukta ne icin oturmaktadir neden bakanligi bu konuda sikistirmamaktadir uyeleri olarak bizlerde hata topla sendika istifalari olmazsa promosyon felanda olmaz arkadaslar
Sendika istifa 2 ay önce
Ne yaptığı belli olmayan sendikadan çekilme vakti geldi . Ne bir haber veriyorlar ne bir şey geliyorlar ortaya laf atıyorlar sonra 1 ay yoklar ozak geldi promosyon hala yok haberde yok kuru haber devlet sırrına oldu !!!
memur 2 ay önce
Bu işe sağlık bakanlığı karışmamış olsaydı şimdiye çoktan çözülmüş olurdu ayrıca burada tabiki yetkili sendikanında suç payı var madem sen yetkili sendikası bakanlığa tavrını koy Sağlık Bakanlığı derhal bu promosyon konusunda elini eteğini çekmesi gerek aksi taktirde bankalara kazandırmaya devam edeceklerdir bırakın sendika halletsin hiçbir işi beceremiyorsunuz yazık yazık
kayserinin sesi 2 ay önce
Herzaman 2.plana atilan deger gormeyen bir meslek grubu haline geldik.ogretmenlere uzman ve bas ogretmenlik verilerek maaslarinda 5000 Tl ye kadar artis saglanirken saglik peroneline hicbir katki saglanmiyor.kendi elleriyle oy kaybettiriyorlar.secimde saglikcilari gozden cikardilar.bizden beklentileri yok zaten.kendi adamlarina sozlesmeli yoneticilik verip ihya ediyorlar.sendika temsilcileriyle baski yaparak bizleri susturuyorlar.yazikk
gih 2 ay önce
BAKANLIK VE ZİRAAT BANKASININ, CUMHURBAŞKANIMIZIN VE 2023 SECİMLERİNİN KADERİYLE OYNADIKLARININ FARKINDA DEĞİLLER GALİBA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.