Pandemi Devam Ediyor Ama Sağlık Personelinin Ek Ödemeleri Durduruldu!

24 Mart'ta yürürlüğe konulan düzenleme ile sağlık personeline performans ödemelerinin 3 ay süreyle tavandan ödenmesi imkanı sağlanmıştı. Ancak 3 aylık süre doldu. Pandemi ile mücadelenin devam ettiği bugünlerde en ön safta yer alan sağlık personeline tanınan tavandan ödemenin devam ettirilmesi gerekmektedir.

Ekonomi 06.08.2020, 15:37 07.08.2020, 12:27 Güler Sağlam
Pandemi Devam Ediyor Ama Sağlık Personelinin Ek Ödemeleri Durduruldu!

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığına Bağlı Sağlık Tesislerinde Görevli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmeliğinde 24 Mart 2020 tarihinde değişiklik yapılarak, sağlık personelinin performans ödemelerinin 3 ay süreyle tavandan ödenmesi imkanı sağlanmıştı.

Ancak 3 aylık süre doldu. Pandemi ile mücadelenin devam ettiği günümüzde, en ön safta yer alan sağlık personeline tanınan tavandan ödemenin, devam ettirilmesi gerekmektedir.

Yorumlar (7)
Sağlıkçılar 4 ay önce
Bizlere derman olacak ek ödemeler değildir maaslarimizi zam yapılmasıdır
Bir ülke dusunun 4 ay önce
Savaş halinde sadece askerinin maaşının düştüğünü,deprem anında sadece arama kurtarma ekiplerinin,yangın halinde sadece itfaiyenin.bize öyle oldu
Amman... 4 ay önce
Aman ne gerek var ek ödemeye...21.:00 da iki alkış iş biter...
Misafir 4 ay önce
İdariciler nasıl olsa sözleşme maaşları yüksek ve ek ödeme alıyorlar; bir hastane müdürü veya yardımcı doktordan bu süreçte çok aldığı ortada ne yazık ki bu nasıl bir adelet nasıl hak hukuk anlayışı, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı var maalesef ..
Tuldenim Lee 4 ay önce
Bence eğer saglik çalışanlarına ek ödeme yerine maaş verilmeli pandemi boyunca taban aylık böylelikle ilçe sağlıkta bir doktor tavandan 12 13 bi tl almamış olurdu yazikk
Taşeron 4 ay önce
6 aydır çalışıyorum 1 TL ek ödeme almadım, 4/D li olunca ölümsüz oluyoruz sanıyorlar galiba, Bizi söyleyen yoktur tabi anca kendi çıkarlarınızı söyleyin, dilsiz şeytanlar!
Ali 4 ay önce
Şuan sıfır döner dağıtıyolar. Anladığım kadarıyla bir yıllık ek ödemeyi üç ayda vermişler diğer aylar sıfır. Milletede sağlıkçıya yüzde yüz zam yaptık diye algı kasıyolar Allahım sen görüyorsun bunların ikiyüzlüğünü
3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?