PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Önceden Ödenen 8 Bin Liralık Promosyona Ek 18 Bin TL Daha Ödenecek!

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Vakıfbank ile daha önce yaptığı 8.300 Liralık promosyon tutarına ilave olarak Ek 18.000 liralık promosyon ödenmesi için protokol imzalandı.

Ekonomi 29.10.2022, 14:56 Cansu Polat
Önceden Ödenen 8 Bin Liralık Promosyona Ek 18 Bin TL Daha Ödenecek!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi yıl içinde Vakıfbank ile yaptığı promosyon sözleşmesini sonlandırarak yeni protokole imza attı.

Artan enflasyon rakamları sonrasında Trabzon Büyükşehir Belediyesi personelinin Vakıfbank’tan aldı promosyon ücretinib artırılması için Belediye bürokratlarının yaptığı çalışmalar tamamlandı.

Vakıfbank ile 3 yıllık yeni sözleşme yapıldığı kaydedilen açıklamada, banka tarafından önceden personele ödenen kişi başı 8300 TL’ye ilave olarak ek 18.000 TL ödeme daha yapılacak.

Yeni sözleşme gereğince 18.000 liralık ek promosyon tutarının kasım ayı içerisinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi personelinin hesaplarına aktarılacağı vurgulandı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile yeni anlaşma sağlayan Vakıfbank’ın Genel Müdürü ve aynı zamanda Trabzon’lu olan Abdi Serdar Üstünsalih’e Büyükşehir Belediyesi çalışanları teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar (4)
All sağ 1 ay önce
Yetkili sendika duyuyor mu?Acaba
sorgu istiyoruz 1 ay önce
diğerleri niye davranmıyor sorgulanmalı
kayserinin sesi 1 ay önce
kayseriden ses yok.banka yetkilileri sucugu yedirdi herhal onun icin ses yok.
Asiye 1 ay önce
Vakıfbank kendine gel biz herşeyi duyuyoruz ve kafamızda muhakeme yapıyoruz yeter artık Emeklilere üvey evlat muamelesi yapmanız,Hayırdır pinti cimri banka oluyorsunuz emeklilere başka kurumlara kesenın ağzını açıyorsunuz şeytanlık mahsus borç para verıp bazı emeklileri borçlandırıyorsunuz hem bankayı terkedenesın nemde faiz ödesin gemde nasılsa 3 yıl elınizde tutacak duruma getırıyorsunuz ayıklar olsun sizin gibi bankaya faizler hatam olsun size