PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Öğretmenlere Rekor Maaş Promosyonu Dağıtılacak

Milli Eğitim Bakanlığında çalışanlar ile öğretmenlerin yapılan banka promosyonu anlaşmasıyla rekor düzeyde ücret alacağı belirtildi. Altınordu İlçe milli eğitim müdürlüğü promosyon ihalesi yapı kredi bankasında kaldı.

Ekonomi 18.04.2022, 23:05 18.04.2022, 23:12 Cansu Polat
Öğretmenlere Rekor Maaş Promosyonu Dağıtılacak

Yetkili sendika olan Eğitim Bir Sen'in Ordu Şube Başkanlığından yapılan açıklamada; Ordu’da öğretmenler ile eğitim çalışanları için yapı kredi bankası ile yapılan promosyon ihalesi sonucuna göre kişi başı 11.600 TL’nin dağıtılacağı duyuruldu.  Anlaşma süresinin ise üç yıl olarak belirlendiği kaydedildi.

Eğitim Bir Sen Ordu Şube Başkanlığı, Türkiye genelinde rekor sayılacak bir promosyon anlaşması imzalandığını belirterek ödemelerin haziran ayında tek seferde çalışanlara dağıtılacağını söyledi.

Diğer taraftan Kırıkkale Üniversitesi tarafından 13 Nisan'da yapılan ve yine Yapı Kredi Bankasının kazandığı promosyon ihalesi 3 yıl için 14 bin 300 liraya anlaşılmıştı (Haberin detayları için tıklayınız.). Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesinin 5 Nisan'da 3 yıllık yaptığı anlaşmada ise toplam 16 bin 850 lira promosyon kararı alınmıştı. (Detaylar için tıklayınız.)

Yorumlar (1)
Yasemin 3 ay önce
Nesi rekor bunun? dolar 3 veya 3.5 iken 3 bin beş yüz alan dolar 15 iken kaç katı alması lazım? Bunu bir hesaplarsanız artık sürekli aynı haberi rekor diye vermesiniz.
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?