Memur Sen Zamlı Memur Maaşları Bordrosu Yayınladı!

Büyük merakla beklenen memur zammı eleştirileri de beraberine getirirken yetkili Konfederasyon Memur Sen tarafından 6.Dönem Toplu Sözleşme masasında anlaşılan zam oranlarına göre hazırladığı memur zamlı bordroları paylaştı.

Ekonomi 23.08.2021, 17:39 23.08.2021, 18:06 Güler Sağlam
Memur Sen Zamlı Memur Maaşları Bordrosu Yayınladı!

"Bu toplu sözleşme; emeğe değer veren toplu sözleşme olarak tarihte önemli bir yere sahip olacaktır. " diyen Memur Sen sendikası Kamu görevlilerinin maaş ve ücretlerine 2022 yılı için; %5 + %7 olmak üzere toplamda %12,35 oranında zam yapılmasını sağladık. dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Bordroya göre HİZMETLİ LİSANS HEMŞİREDEN FAZLA MAAŞ ALIYOR 2 ay önce
memursen bordrosuna göre hizmeti lisans 1/4 derece Hemşireden fazla maaş alıyor lisans 1/4 hemşire maaşı:4268 tl hizmetli: 4338 tl . Emekliliğe yansıyan maaşımız ilkokul mezunu Hizmetli’den az. O yüzden bordroya Hemşire maaşını koymamışlar. Emekliliğe yansımayan 1700 tl ek ödemeyi de maaştan saymak vicdansızlık. Zaten 3/1 i vergiye gidiyor. Sağlık personeli en kötü durumda olan memur grubu. Sağlıksen üyeleri hala istifa etmiyorsa hak yiyorlar. 3 ayda bir verilecek sendikalı parası 400 tl ama aidat 100 tl 3 ayda 300 tl kesilecek yani 3 ayda 1 100 tl sendika parası eline geçecek üyelerin. Değer mi üye kalmaya? Seçim öncesi olmasına rağmen toplu sözleşmede böyle başarısız bir sonuç sendikaları utandırmıyor mu!
ben ... 2 ay önce
BU SENDİKADA KALAN MEMUR SIGIRDIR
Knn Tprk 2 ay önce
Hemşire maaşları ne oldu syn sendika? Bordroya yansımayan Döner sermaye, sabit ne oldu? Nöbet ücretleri ne durumda? Yıpranma payı? Başka bahara kalan 3600 ek gösterge ne oldu!!???
Burnunuzdan fitil fitil gele… bi de sırıtarak kalkıyor masadan?
Sakarya li 2 ay önce
MEMUR SEN MEMURU İYİ SATAR HA BOYLE MEMURA MUSTAAKKKK
Doğrucu Davut 2 ay önce
G.tüm bile gülmüyor artık. Enflasyon son 1 yılda bile yüzde 250 evet yanlış duymadınız yüzde yüzde iki yüz elli artmış durumdayken %5 + %7 lik zamma tarihe geçecek diyor yaaaa. Gerçekten insanlara beyinsiz muamelesi yapıyor utanmadan. İnanın G.tüm bile gülmüyor artık bunlara.
Okur 2 ay önce
Utanmadan birde yayınlıyorsunuz, siz bizi ahmak mı zannediyorsunuz
Adalet 2 ay önce
3600 konusunda umarım adalet sağlanır. İmama verilince müftüden fazla olmuş olacak, hemşireyle uzman hekim eşitlenmiş olacak. Nerede kalıyor o zaman hiyerarşik düzen?
13
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?