PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Maaşına İddia: Hemşirelerin mi Maaşı Artacak Hekimlerin mi?

Doç. Dr. Ömer Coşkun'un doktorların 3 gün eylem yaptığını ancak hemşirelerin maaşının arttığını söylemesi üzerine Halil İbrahim Şaşmaz'dan iddialı cevap geldi.

Ekonomi 17.03.2022, 15:03 19.03.2022, 03:00 Zeynep Elmalı
Maaşına İddia: Hemşirelerin mi Maaşı Artacak Hekimlerin mi?

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzm. Doç. Dr. Ömer Coşkun'un üstü kapalı bir şekilde hekimlerin 3 gün eylem yapmasının sonucunda hemşirelerin maaşının arttığını öne sürmesine ilginç bir cevap geldi.

Laboratuvar Teknisyeni Halil İbrahim Şaşmaz, Enfeksiyon Hastalıkları Doçenti Coşkun'a verdiği cevapta "sabitlerin genel bütçeye aktarılması sonrasında hekimlerin döner sermayeden 10 - 15 bin ek ödeme alacağını ispatlarsam, maaşına iddiaya girermisin algı Doçenti" dedi." 

Şaşmaz paylaşımında hekim haricinde ki çalışanların zam almadığını, hatta ek vergi sonucunda maaşlarının 300 TL - 500 TL arasında düşeceğini söyleyerek "Sabitlerin genel bütçeden ödenmesiyle 10-15 bin ek döner alacağıNı da ispatlarsam maaşına iddaya girermisin sevgili algı Doçenti." ifadelerini kullandı.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik  Mikrobiyoloji Uzm. Doç. Dr. Ömer Coşkun'un hiç bir veriye dayanmayan açıklamasıyla hemşirelerin 3 günlük iş bırakma eylemi sonrasında maaşlarının artığını öne sürmesinin ardından Şaşmaz'a ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Yorumlar (29)
Sağlık memuru 2 ay önce
Doktor cenahı artık yeter sizlerin bu agresif ve kibirli davranış ve söylemlerinizden gerçekten bıktık… bu camianın dışında olan biri sizlerin bütün sorumluluğu aldığını geri kalan sağlık personellerinin ise sadece vitrinden ibaret olduğunu sanacak sizlerden çok biz çalışıyoruz biz emek veriyoruz. Para alın istediğiniz kadar size para versinler.. bizleri çok kırdınız!! Ve bunu asla unutmayın yarın öbür gün yanınızda ve arkanızda her işinize koşan sizin eksikliklerinizi kapatan hemşire tekniker teknisyen bulamayacaksınız…. Buna da hazırlıklı olmanızda yarar var
Tornacı Usta 2 ay önce
Bıktıysan yürü git ne hırlıyon,
SAĞLIK 2 ay önce
Hani nerede artış miktarını gösteren yazı? İkiniz de sallıyonuz..boş yapmayın dertliyiz
Sağlık personeliii 2 ay önce
Pratisyen 15.500 + performans, uzman 22.500 + performans alacak, minimum iyileşme Dr da 5000 TL yi geçerken hemşirelerin maks 500 TL hatta bazı durumlarda vergi diliminden kaynaklanan maaşından dahada eksilme olacak
Röntgenci 2 ay önce
Denginle oyna hadsiz seni doç lan adam yarın eline düşersin bak demedi deme siz ne ara bu kadar hekim düşmanı oldunuz pol e muayeneye gelince hiç öyle gelmiyorsunuz
Yunus 2 ay önce
Sadece doktorlar mı iş bıraktı. Algı yapan doktorlar bunu bilmeli ki KURTULUŞ YOK TEK BAŞINA YA HEP BERABER YA HİÇ BİRİMİZ .!!!!!
Doktor 2 ay önce
Doç hocamız ciddi alıp muhattap olmamış ????
Mesut 2 ay önce
Egolu ve kibirlilere sesleniyorum.ezileceksiniz .sizi adam yerine koyan yok.siz sadece kendinizi adam zan ediyorsunuz.millet para için neler yapabileceğinizi gördü. Para nın köleleri.biraz para vereyim de bana köle olun.
Dr 2 ay önce
La mesut senin işin gücün yokmu her yere abuk subuk yorum yapıyorsun. Ne yanar döner adamsın
dr 2 ay önce
lan size ek ödeme oran artıyor bizimki değil azıcık beyninizi kullanın
SM 2 ay önce
LAN SENSİN ÖNCE SAYGILI OLMAYI ÖĞREN
emre 2 ay önce
şimdiye kadar doktorlara yaşı küçük pratisyeninden uzmanına kadar üslupsuz senli benli vb örneklerle konuşmadım konuşurken çok dikkat ettim sağlık personeline biraz daha bu tarz üslupsuz konuşmalar ve yorumlar yaparsanız ben ve benim gibi insanları kaybedeceksiniz.
dr 2 ay önce
olum doktor ek gostergesi 3000 hala , ysp ek gostergesi 3600 oldu. Allah aşkına her sey ortada zaten bırakın tartışmayı. Tayibin aciklamalari tamamen doktor calissin yandas ysp yesin muhabbeti oldu. işini duzgun yapanlari tenzij ederim. ysp ye de alinmayin reyiz bile tıp bayraminda bu ifadeyi kullandi sizin icin
Sade sağlıkçı 2 ay önce
Doktorların ek göstergesi hep 3600 şu. Hemşirenin 3600 olması emeklide hekim ile hemşire maaşı eşit olacakta değil .ayrıca hekim ek göstergesi bir üste çıkacak. İşiniz gücünüz algı ve hekim dışı çalışana saldırmak amg
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?